swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Zabawa w Zbrodzicach.

Dodane: AT Data: 2011-06-28 15:05:55 (czytane: 17314)  Wersja do druku

Rada Sołecka Zbrodzic zaprasza 2 lipca 2011 r. w sobotę na zabawę taneczną w Zbrodzicach. Organizatorzy przewidzieli liczne konkursy z nagrodami. Początek zabawy o 18.00.

piknik_zbrodzice.jpg

Zapraszamy!

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (79)
     

-Mądry (2011-07-12 22:42:34)

Sołtys jest taki mądry jak Maćków kot! Jak się paliło to na piec wlazł.

-Sołtys Zbrodzic (2011-07-04 22:23:43)

RADA SOŁECKA,SOŁTYS DZIĘKUJĄ SPONSOROM A BYLI NIMI:
RAFAŁ KRZEMIŃSKI -TARTAK
HURTOWNIA SAWA
JAROSŁAW PRZEPIÓRKA
BOLESŁAW DŁUGOSZ

- (2011-07-04 14:32:11)

SŁAWEK CHE WIĘCEJ TAKICH IMPREZ !!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- (2011-07-04 14:29:25)

świetnie się bawiłem~!!!!!!!!!!!!!!!!
dziękujemy za wszytko SŁAWEK

- (2011-07-04 14:27:21)

kur** ludzie nie stać was na kiełbaskę za
2zł ja sobie i mojej rodzinie kupiłem 4 kiełbaski!!!!!

- (2011-07-04 14:25:18)

pstrągi pycha takie dobre że dziś musiałem sobie kupić !!!!!!!!!!!
SOŁTYS GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- (2011-07-04 14:22:32)

ja sądzę że to SŁAWEK się przejął imprezą!
i nad wszystkim myślał itd i za to mu DZIĘKUJE

- (2011-07-04 14:19:18)

ja byłem na chwile i potem poszedłem ale i tak sobie bzyka*** niezłą laseczkę!!!

- (2011-07-04 14:17:05)

ja nie mogłem przyjechać ale moja żona przyjechała i mówi że było fajnie !!!!
SOŁTYS SIĘ DLA NAS POSTARAŁ I ZA TO MU DZIĘKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- (2011-07-03 17:48:31)

zajebiste te komentarze szkoda że tam tylu ludzi nie było co komentarzy SŁAWEK nie postarałeś się nie będą na ciebie głosować zamiast rolnicy na traktory to ty im w Zbrodzicach kup laptopy!!!!!!!!!!!BĘDZIESZ MIAŁ KOMENTARZY...........

- (2011-07-03 17:17:13)

było fajnie, a zwłaszcza dzieci się dobrze bawiły i było tyle nagród lepiej niż w tamtym roku.Wszyscy chwalą Sławka owszem sołtys się postarał nie ma co,ale nie możemy pominąć Marioli bo naprawdę przejęła się dziewczyna rolą i wszystkich,którzy pomagali przy tej imprezie,dzięki wszystkim.

-hejo!! (2011-07-03 16:40:53)

SŁAWEK PIĘKNIE TANCOWAŁEŚ Z ŻONĄ
A CO DO ŻONY TO MASZ NIEZŁA !!!!!!!!!

- (2011-07-03 16:39:31)

dzięki sławek za to dla nas

-chce wiecej takich imprez!!!!!! (2011-07-03 16:38:37)

tak chce więcej takich imprez!!!!!!!!
LOVE LOVE DLA SŁAWKA!!!!!

- (2011-07-03 16:35:30)

chce więcej takich imprez!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry