swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 czerwca 2026, Do końca roku 186 dni Imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Wiadomosci

Piknik rodzinny- 'Witaj Lato'- 800 lat Siesławic.

Dodane: AT Data: 2011-06-27 12:53:43 (czytane: 18419)  Wersja do druku

W dniu 25 czerwca 2011r. od godziny 14.30 odbył się piknik rodzinny „Witaj Lato" – 800 lat Siesławic. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Buskie Samorządowe Centrum Kultury, Buska Lokalna Grupa Działania „Słoneczny Lider”, Rada Sołecka Siesławic oraz Tygodnik Buski „Korso".

Organizatorzy pikniku postarali się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zabawa rozpoczęła się od widowiska historycznego przygotowanego przez uczniów Szkoły Podstawowej w Siesławicach.

piknik_sieslawice002.JPG

Dla najmłodszych odbył się spektakl „Gargamel i Smurfy" a dla tych nieco starszych wystąpiła Genowefa Pigwa w swoim „Pigwa Show".

piknik_sieslawice001.JPG 

piknik_sieslawice003.JPG 


Natomiast dla wszystkich wystąpiła gwiazda pikniku: grupa „Baciary".

~ed~

Galeria zdjęć na:  www.tmb.busko.pl

 

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (17)
     

-- (2011-07-05 19:22:44)

Słoneczny Lider pomógł im się rozsypać.

-do miki (2011-07-01 22:42:37)

to G5 już się rozsypało?

-zainteresowana (2011-07-01 20:52:48)

A gdzie są zdjęcia dzieci birących udział w występach? Czy na imprezie był tylko Pan Burmistrz, radi, Pani Wojewoda, właściciel restauracji "Pod Świerkiem" oraz pozostała świta...
Brak szacunku dla tych co całym sercem brali udział w imprezie.
Wstyd, tylko urzędasy i radni

-Miki (2011-06-28 15:12:13)

Czas pięknych, bogatych artystycznie imprez na Ponidziu minął wraz z zakończeniem programu integracyjnego G5. Reszta jest milczeniem.

-Słoneczny Lider (2011-06-28 09:03:55)

Czując się zaproszonymi do dyskusji na forum informujemy wszystkich mieszkańców Gminy Busko - Zdrój, iż właśnie wczoraj ogłosiliśmy konkursy w ramach trzech działań, w których można pozyskać dofinansowanie w wysokości 900 000 zł(dziewięćset tysięcy złotych). Bliższe informacje na naszej stronie www.slonecznylider.pl Serdecznie zapraszamy do naszego biura przy ul. Partyzantów 22.

-zieba (2011-06-27 23:49:57)

pij za swoje, sprzedaj dzieci, nie zajmuj sie festiwalami w Sieslawicach

-ela (2011-06-27 21:43:28)

kazdy może wejść do Słnecznego Lidera jest to formuła otwarta, przyjdz i coś zrób właśnie czekamy na ciebie,

-- siekaniec (2011-06-27 21:33:58)

Lo mnie najciekawszy był Geniu Opałko i artyści o reszcie nie wspomnę.Dziwy,że nie było tam dziwy pejsatego i kulegów jego. Jednym słowem dziwy

-As (2011-06-27 19:37:17)

Piknik bylejaki a popisy ;;;Słonecznego Lidera załosne.Trudno zrozumieć na czym polega ich liderowanie ,chyba na tym ,,ze to co do wzięcia jest dla Zośki i Małgośki.

- (2011-06-27 15:45:53)

wszystko by było ok,tylko tyle pijanych gówniarzy że głowa boli....tragedia,nie dla wszystkich miła zabawa...najgorsze jst to że młodzież nie umie się bawic na trzezwo...a reszta to ok,brawa dla organizatorów!!

--- (2011-06-27 15:25:05)

Była tam elyyyyta. Walduś Si-rota, Boguś lubiący krople żołądkowe i inni.

-z (2011-06-27 14:39:47)

Gwiazda pikniku "Baciary",
hahaha...... co to było?

-**-buski obserwator (2011-06-27 14:20:20)

"Słoneczny Lider"...to kolejna grupa wzajemnej adoracji..i faktycznie nie tylko lata stracone. Dobrze się maja bo się nawzajem wspierają..Beatka z Małgosią, Jacek z Markiem i Wackiem..pardą..z Endru "Prowidentem"...Kaśka z Jaśką, Danka z Zośka....i końca nie widać, ale do0brze się w kupie trzymać, ...byle do kolejnych wyborów.

-* (2011-06-27 14:13:41)

Stachu..znowu naprany i małpuje jak zawsze. Nie macie kogo pokazywać? Cóż to za persona....w towarzystwie władz.
Trochę powagi panowie bo wstyd.

- (2011-06-27 13:53:14)

"Słoneczny Lider" - Słowo lider do czegoś zobowiązuje. Stowarzyszenie nie ma z tym słowem nic wspólnego - zmarnowana inicjatywa i zmarnowane trzy lata ( i nie tylko).

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry