swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 29 czerwca 2026, Do końca roku 185 dni Imieniny: Pawła, Piotra, Salomei

Wiadomosci

Studniówka w w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych (nowe video/fotoreportaż)

Dodane: MC Data: 2011-02-08 20:23:23 (czytane: 18638)  Wersja do druku

29 stycznia 2011 r. w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych odbyła się Studniówka na której bawili się tegoroczni maturzyści.

Dyrektor szkoły - Sylwester Pałka powitał zebranych gości, grono pedagogiczne, rodziców oraz młodzież. Wśród zaproszonych gości byli: V-ce Starosta Buski - Stanisław Klimczak, V-ce Burmistrz Miasta i Gminy Tomasz Mierzwa, Przewodnicząca Rady Rodziców - Anna Magdziak z małżonkiem.

Przybyli goście obdarowali maturzystów słodyczami i symbolicznymi upominkami. Po okolicznościowych przemówieniach i życzeniach skierowanych do maturzystów Dyrektor Sylwester Pałka podkreślił wkład rodziców w zorganizowanie balu i zaznaczył, iż to oni są gospodarzami szkoły "tej nocy". Młodzieży zaś przekazał symboliczny klucz do drzwi szkoły.

 Zobacz video z części oficjalnej

zsti_busko_polonez500.jpgkliknij i oglądaj

 

 Zobacz video z wywiadów z abiturientami

zsti_busko_wywiady.jpg
Kliknij i oglądaj


Bal Studniówkowy rozpoczęły dźwięki Poloneza Ogińskiego. Układ taneczny wykonali reprezentanci klas maturalnych, których wychowawcami są: IV A –Jarosław Pasternak, IV E – Krystyna Nowak, IV F –Robert Matusik, IV G –Bożena Lipka, III O –Ewa Marek

Po uroczystym tańcu Poloneza, rozbrzmiewał walc angielski.
Pan Dyrektor zaprosił wszystkich do Zabawy Studniówkowej. Maturzyści bawili się do białego rana.

fotoreportaż



/red/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry