swietokrzyskie.info

Wtorek, 30 czerwca 2026, Do końca roku 184 dni Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny

Wiadomosci

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ECB w Pacanowie

Dodane: MR Data: 2010-12-30 14:04:14 (czytane: 14733)  Wersja do druku

Europejskie Centrum Bajki, Urząd Gminy Pacanów oraz Gimnazjum nr 1 w Pacanowie przyłączają się do wspólnego zbierania pieniędzy na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Już o 13.00 zaczynamy 9 stycznia (niedziela) działania wpierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.

Wosp.jpg 

W programie m.in.:

- koncerty,

- licytacje,

- liczne atrakcje dla ducha i ciała,

- światełko do nieba.


WARTO DOBRZE SIĘ NAKRĘCIĆ


ECB


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry