swietokrzyskie.info


Środa, 22 kwietnia 2026, Do końca roku 253 dni Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Malinowe Hotele docenione za innowacyjne podejście do lecznictwa uzdrowiskowego

Dodane: Marta Data: 2024-11-30 09:18:23 (czytane: 8066)  Wersja do druku

W dniach 25 i 26 listopada 2024 r. w siedzibie Centrum Kongresowego Targów Kielce odbyło się Regionalne Forum Ekonomiczne - NOWA ENERGIA. Wydarzenie o ogólnopolskim charakterze prezentowało tematy związane z przypadającą od 1 stycznia 2025 roku prezydencją Polski w Unii Europejskiej, a także wszystko to co będzie miało istotny wpływ na nasze życie w najbliższych latach.

Szczególną uwagę poświecono dziedzinom medycznym czy edukacyjnym, trwale zmieniającym i udoskonalającym nasze funkcjonowanie.

Ukoronowaniem dwóch dni rozmów, dyskusji, szkoleń i wymiany doświadczeń była wielka gala Złotej Setki 2024 oraz Liderów Regionu 2024. Nagrodzone zostały największe i najbardziej wyróżniające się swoją działalnością oraz wynikami świętokrzyskie firmy. Gośćmi wydarzenia byli minister do spraw polityki senioralnej Marzena Okła-Drewnowicz, marszałek województwa Świętokrzyskiego Renata Janik, wojewoda świętokrzyski Józef Bryk, starosta kielecki Tomasz Pleban oraz wielu parlamentarzystów i samorządowców, a przede wszystkim najlepsi przedsiębiorcy  z regionu. Wydarzenie zorganizowało „Echo Dnia”.

Zobacz

Zobacz

Przedstawiciele Malinowych Hoteli odpowiadali na pytania panelu dyskusyjnego Nowa Energia, medycyna przyszłości, nowe metody leczenia związane z wodami siarczkowymi  i terapiami manualnymi. Znany i lubiany aktor Karol Strasburger, stały gość Malinowych Hoteli oraz dr Marek Grabski kierownik działów leczenia  i rehabilitacji,  wyjaśnili jakie istnieją możliwości zarówno tradycyjnych jak i nowatorskich zastosowań wód siarczkowych w lecznictwie uzdrowiskowym. Nie zabrakło anegdot i miłych wspomnień  z pobytów w Malinowym Zdroju oraz Malinowym Raju.

Wieczorem, podczas gali Złotej Setki 2024, Prezes Zarządu Malinowych Hoteli Tomasz Kaleta odebrał statuetkę  lidera regionu w dziedzinie usługi medyczne. Wyróżnienie wręczyła marszałek Województwa  Świętokrzyskiego  Renata Janik,  wojewoda świętokrzyski Józef Bryk oraz redaktor naczelny gazety „Echo Dnia” Stanisław Wróbel.

Zobacz

 Zobacz

Nagroda to jedno z najstarszych i najbardziej prestiżowych wyróżnień doceniających i podkreślających zasługi poszczególnych firm dla promocji oraz rozwoju województwa Świętokrzyskiego.

Źródło: UG  Solec-Zdrój

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

(2024-12-03 12:29:39)

ZA ILE ZLOTYCH MALINOWY ZDROJ KUPIL TO WYROZNIENIE ?

Nasz patronat

Data: 2026-04-24, godz:

'Dni otwarte dla turystyki' w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój ponownie stanie się miejscem spotkań miłośników aktywnego wypoczynku, kultury i lokalnych tradycji. W dniach 24-26 kwietnia 2026 roku odbędą się Dni Otwarte dla Turystyki pod hasłem 'W poszukiwaniu Miłka Wiosennego'. W programie znalazły się liczne wydarzenia - od spacerów i rajdów, przez warsztaty i prelekcje, po koncerty i kiermasze.




Wróć do góry