swietokrzyskie.info

Środa, 22 kwietnia 2026, Do końca roku 253 dni Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Wiadomosci

Dzieci z Przedszkola Nr 2 poznają sekrety biblioteki (foto)

Dodane: Marta Data: 2024-10-26 09:27:37 (czytane: 11923)  Wersja do druku

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju miała niezwykłych gości - dzieci z grupy 0 z Przedszkola Nr 2. Najmłodsi odkrywali tajemnice biblioteki i uczyli się, jak łatwo można wypożyczyć książki, by zabrać odrobinę baśniowego świata do domu.

Zobacz

Podczas wizyty dzieci miały okazję zapoznać się z bogatym zbiorem książek dostosowanych specjalnie do ich wieku i zainteresowań. Główną atrakcją było przedstawienie w formie teatrzyku Kamishibai, które przeniosło maluchy w świat Bazyliszka. Na zakończenie dzieci stworzyły kolorowe prace plastyczne, inspirowane bohaterem opowieści.

Zobacz

Wizyta pełna uśmiechu i radości zakończyła się zapowiedzią kolejnych spotkań z młodymi czytelnikami, na które z niecierpliwością czeka biblioteka.

/MGBP w Busku-Zdroju/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-04-24, godz:

'Dni otwarte dla turystyki' w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój ponownie stanie się miejscem spotkań miłośników aktywnego wypoczynku, kultury i lokalnych tradycji. W dniach 24-26 kwietnia 2026 roku odbędą się Dni Otwarte dla Turystyki pod hasłem 'W poszukiwaniu Miłka Wiosennego'. W programie znalazły się liczne wydarzenia - od spacerów i rajdów, przez warsztaty i prelekcje, po koncerty i kiermasze.




Wróć do góry