swietokrzyskie.info

Czwartek, 18 czerwca 2026, Do końca roku 196 dni Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Wiadomosci

Buski policjant z medalem na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu

Dodane: Marta Data: 2024-06-10 13:01:32 (czytane: 10587)  Wersja do druku

W minioną sobotę w Mińsku Mazowieckim odbyły się IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu GI I NO GI. W zawodach wystąpił sierż. Konrad Sikorski, pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Stopnicy.

Zobacz

W IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu GI I NO GI startowali żołnierze Wojska Polskiego, funkcjonariusze służb mundurowych z Polski, przedstawiciele zagranicznych służb mundurowych i żołnierze.

Wśród zawodników był także st. sierż. Konrad Sikorski, pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Stopnicy. W kategorii, w której wystartował (niebieskie pasy: -82,3 kg) zajął 3 miejsce.

Zobacz

 

Zobacz

Impreza odbyła się pod patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki.


Gratulujemy sierż. Konradowi Sikorskiemu sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć sportowych oraz zawodowych. Jego wynik w IV Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu jest dowodem na to, że ciężka praca i pasja mogą prowadzić do wspaniałych rezultatów.

Źródło: KP PSP w Busku-Zdroju

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-20, godz: 9.00

Przywitanie Lata - Zawody Wędkarskie

Młodzi miłośnicy wędkarstwa będą mieli okazję rozpocząć wakacje w wyjątkowy sposób. W sobotę, 20 czerwca 2026 roku, nad zbiornikiem w Radzanowie odbędą się otwarte zawody wędkarskie 'Przywitanie Lata', skierowane do dzieci i młodzieży do 18. roku życia.




Wróć do góry