swietokrzyskie.info

Niedziela, 23 czerwca 2024, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Józef Bryk powołany na stanowisko wojewody świętokrzyskiego

Dodane: Marta Data: 2023-12-20 14:16:49 (czytane: 7117)  Wersja do druku

Józef Bryk został w środę powołany na stanowisko wojewody świętokrzyskiego. Nominację odebrał w Warszawie z rąk wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Tomasza Szymańskiego - poinformowało w środę po południu na portalu X MSWiA.

Józef Bryk jest staszowskim przedsiębiorcą, związanym z Platformą Obywatelską. Od marca 2021 roku sprawował mandat radnego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Mandat objął w trakcie kadencji, po śmierci radnego Grigora Szaginiana. We wtorek 19 grudnia wystąpił o wygaszenie mandatu radnego sejmiku.

 Zobacz
/zdjęcie: Józef Bryk, źródło: MSWiA/

Józef Bryk urodził się 20 marca 1960 r. w Staszowie. Jest absolwentem zarządzania i organizacji firmy na Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ukończył również studia podyplomowe: zarządzanie audytem wewnętrznym jednostek finansów publicznych na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz transport i logistykę w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach.

Radny Rady Miejskiej w Staszowie w latach 2006-2014. Pełnił również funkcję Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego. (PAP)

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (6)
     

ralf (2023-12-21 20:01:10)

nie pokazujcie smiecia z platformy to jest obrzydliwe

do Hajota (2023-12-21 18:18:33)

och, jak boli, skończą się dotacje dla PIS-owskich pseudofundacji, które kosiły kasę z budżetu i spółek Skarbu Państwa. Skończy się kasa na PIS-owskie gazety, których nikt nie kupuje: Gazeta Polska, Do:Rzeczy, Warszawka i tym podobne pseudogazety utrzymywane z pieniędzy, które płacicie za paliwo i prąd. To boli. Dobrze jak bierze się kasę z Unii, ale jak trzeba przestrzegać prawa to nie. Dlatego ja, jako Polak, patriota jestem za tym żeby wszystkich rodaków pracujących w krajach Unii deportowali do Polski, wprowadzili wizy, zezwolenia na pracę, paszporty i wtedy będziesz się mądrzył jak w Białorusi.

Hj (2023-12-21 10:05:54)

Pachołek Berlina ze swoją krymi grupa zaraz zalicza wtopę, rozleci się to pseudo koalicja i zakończy się cyrk

oto skala upadku społeczeństwa polskiego: (2023-12-21 05:27:35)

sędzią Sądu Konstytucyjnego jest były PRL-owsko/PIS-owski prokurator niejaki Piotrowicz, który kilkanaście lat temu na konferencji prasowej bronił umorzenia sprawy wielebnego pedofila z Tylawy, tłumacząc dziennikarzom, że wkładał łapy w majtki kilkuletnich dziewczynek bo bolały je brzuszki, a jak całował te dzieci z języczkiem to dawał im ciumka albo z nimi gilgotał. Kto go wybrał, ano PIS, a kto wybrał PIS - wybrał Ciemnogród. A na koniec wisienka: do niedawna wielebny z Tylawy prowadził audycję w radiu ojca grzyba z Torunia, brawo WY.

Dominika (2023-12-20 20:25:25)

Być może jeszcze tego nie wiesz, ale wojewoda to przedstawiciel premiera w regionie.
Kogo chciałeś za wojewodę? Kogoś z radia maryja?

(2023-12-20 14:36:28)

Platfusowo lewacko hołownie towarzysze dostają stołki

Nasz patronat

Data: 2024-06-21, godz: 21:00

Noc Świętojańska: Plenerowy Spektakl w Młynach i przy BSCK

Przed nami Noc Świętojańska - słowiańskie święto ludowe obchodzone podczas przesilenia letniego, gdy noc jest najkrótsza. To święto witalności, płodności i miłości, pełne pradawnych rytuałów i magicznych obrzędów. W tym wyjątkowym czasie będziemy mieli okazję przenieść się w świat dawnych tradycji dzięki plenerowemu spektaklowi teatralnemu 'Świętojańska Noc Czerwcowa'.Wróć do góry