swietokrzyskie.info

Niedziela, 26 kwietnia 2026, Do końca roku 249 dni Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Ośmioro uczniów z Buska-Zdroju ze stypendium Burmistrza (foto)

Dodane: Marta Data: 2023-12-13 16:43:12 (czytane: 13172)  Wersja do druku

12 grudnia w Sali Konferencyjnej w Busku-Zdroju, Burmistrz Miasta i Gminy Waldemar Sikora oraz jego Z-ca Michał Maroński uhonorowali ośmioro najzdolniejszych uczniów. To oni otrzymali "Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój" za osiągnięcia w nauce oraz godne reprezentowanie swoich szkół.

Uczniowie stypendia otrzymywać będą przez cały rok szkolny 2023/2024. Inicjatywa ma na celu wspieranie i promowanie osiągnięć edukacyjnych wśród młodzieży, a jednocześnie stanowi wyraz uznania dla ich wysiłku i zaangażowania.

Zobacz

Burmistrz Waldemar Sikora podkreślił, że nagrodzone osoby nie tylko odniosły sukcesy w dziedzinie nauki, ale także reprezentują godnie swoje szkoły. Nagrody te nie tylko świadczą o indywidualnych zdolnościach uczniów, lecz także promują wysoki poziom edukacji w szkołach podstawowych Gminy Busko-Zdrój.

Zobacz

Wszystkim stypendystom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: UMiG Busko-Zdrój

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

jacek (2023-12-14 08:31:44)


milo by bylo podac nazwiska wyroznionych

Nasz patronat

Data: 2026-04-24, godz:

'Dni otwarte dla turystyki' - Trzy dni pełne wydarzeń!

Busko-Zdrój ponownie stanie się miejscem spotkań miłośników aktywnego wypoczynku, kultury i lokalnych tradycji. W dniach 24-26 kwietnia 2026 roku odbędą się Dni Otwarte dla Turystyki pod hasłem 'W poszukiwaniu Miłka Wiosennego'. W programie znalazły się liczne wydarzenia - od spacerów i rajdów, przez warsztaty i prelekcje, po koncerty i kiermasze.




Wróć do góry