swietokrzyskie.info

Czwartek, 23 maja 2024, Do końca roku 222 dni Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Wiadomosci

Gala Boksu im. Józefa Grudnia w Busku-Zdroju - Transmisja LIVE

Dodane: Marta Data: 2023-11-11 15:00:10 (czytane: 7446)  Wersja do druku

W najbliższą sobotę, 11 grudnia, hala PMOS w Busku-Zdroju stanie się areną emocji, w której rozpocznie się już szósta Gala Boksu im. Józefa Grudnia. Miłośnicy boksu będą mieli okazję śledzić 18. kolejkę Międzywojewódzkiej Ligi Juniorów, gdzie na ringu zmierzą się zawodnicy reprezentujący Świętokrzyskie i Łódzkie.

Przygotowania do tego prestiżowego wydarzenia trwały przez wiele miesięcy, a zawodnicy BMUKS Ring Busko-Zdrój poddawali się intensywnym treningom oraz testom sprawdzającym ich umiejętności przed tak ważnym wydarzeniem. Ostatnie przygotowania miały miejsce w listopadzie, a nasi bokserzy stoczyli serię znakomitych walk, które pozwalają przewidywać emocjonujące starcia podczas Gali Boksu im. Józefa Grudnia.

Jeden z naszych utalentowanych zawodników, Wiktor Skiba, wraz z Patrykiem Głuchem i Zdzisławem Patalitą udali się do Warszawy, gdzie stoczyli sesję sparingową z zawodowym pięściarzem Przemysławem Zyśkiem, pretendentem do tytułu Mistrza Świata. To cenny czas spędzony na treningach i wymianie doświadczeń, który pozwolił naszym bokserom podnieść swoje umiejętności.

Zobacz

Następnie Skiba, wraz z Angeliką Brutkowską, Bartłomiejem Bernatem i Dawidem Dulikiem, wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Jerzego Hudego w Mielcu. To był udany wyjazd, który zakończył się zwycięstwami, a Wiktor Skiba w finałowej walce pokonał przed czasem reprezentanta Rumunii.

Ostatnią próbą przed nadchodzącą Galą były zawody w Kielcach, gdzie walczyli Dawid Dulik, Tomasz Socha, Kacper Wiśniewski i Grzegorz Śpiewak. Wszyscy nasi zawodnicy wygrali swoje pojedynki, co potwierdza ich doskonałą formę przed nadchodzącymi starciami.

Trenerzy nieustannie pracują nad doskonaleniem swoich podopiecznych, aby zapewnić widowiskowe i pełne pasji walki podczas obchodów Dnia Niepodległości. Już teraz wiadomo, że w reprezentacji województwa Świętokrzyskiego na Gali Boksu im. Józefa Grudnia zobaczymy takie talenty jak Angelika Brutkowska, Wiktor Skiba, a także Patryk Głuch, który również zadeklarował swój start w zawodach.

Zobacz

To wyjątkowa okazja, aby dopingować naszych utalentowanych bokserów podczas tej niezwykłej gali. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów boksu do hali PMOS w Busku-Zdroju o godzinie 16:30 w sobotę, 11 grudnia, aby razem celebrować Dzień Niepodległości na ringu i śledzić emocjonujące pojedynki.

Wszystkich Kibiców, którzy nie mogą być z nami  na hali PMOS w Busku-Zdroju zaparaszamy do oglądania Transmisji LIVE w naszej Telewizji internetowej Ponidzie.TV

/Ring Busko/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

ZK (2023-11-09 08:52:38)

Gala Boksu w Busku Zdroju to wyjątkowo fajne wydarzenie sportowe.Warto iść i obejrzeć.Organizatorzy Panowie : Karolczak,Patalita Kaszuba i inni wspaniale organizują zawody.Jak nieoficjalnie wiadomo wystąpi jak zwykle kilku sławnych bokserów.Walczyli będą również pięściarze zawodowi w tym Patryk Głuch wychowanek klubu.Bedzie też walczył Wiktor Skiba obecnie nr 1 klubu Ring a także utalentowana Andżelika brutkowska.

Nasz patronat

Data: 2024-05-25, godz: 19:00

'Nasza Basia Kochana' na Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona

W sobotę, 25 maja o godzinie 19:00, w ramach 16. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina” odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu "Nasza Basia Kochana".
Wróć do góry