swietokrzyskie.info


Niedziela, 23 czerwca 2024, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Szaniec: Miejscem rywalizacji w Cross Country V Rundy Pucharu Polski Południowej (foto/video)

Dodane: Marta Data: 2023-09-11 13:50:50 (czytane: 9380)  Wersja do druku

W minioną niedzielę, na terenie Kamienicy w malowniczym Szańcu, odbyła się V Runda Pucharu Polski Południowej Cross Country. To wydarzenie zgromadziło miłośników jazdy crossowej, którzy stawili czoła trudnym trasom, rywalizując w różnych kategoriach. Zapraszamy do obejrzenia relacji foto/video z wydarzenia.

Zobacz

Na starcie stanęła imponująca liczba uczestników, obejmująca różne poziomy zaawansowania i umiejętności. Zawodnicy rywalizowali m.in. w kategoriach: Junior85, Kobiety, Hobby1, Hobby2, Amator S1, Maluch, Młodzik, Kadet, Amator S2, Junior, Expert, Pro, oraz Master. Każda z tych kategorii przynosiła ze sobą unikalne wyzwania i emocje.

Zobacz

Podczas wydarzenia można było spodziewać się wspaniałych widowisk i zażartej rywalizacji na trudnych trasach. Dla zawodników i widzów V Runda Pucharu Polski Południowej Cross Country była okazją do przeżycia niezapomnianych wrażeń i chwytania za serce podczas pokonywania ekstremalnych przeszkód. To nie tylko sprawdzian umiejętności, ale także doskonała okazja do integracji społeczności pasjonatów jazdy crossowej.

Zobacz

Po zakończeniu emocjonujących zawodów przyszedł czas na podsumowanie i uhonorowanie zwycięzców. Wręczenie nagród było momentem pełnym dumy i satysfakcji dla tych, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium.

V Runda Pucharu Polski Południowej Cross Country w Szańcu to nie tylko rywalizacja, to również duch sportu, przyjaźń i wspólnota. To wydarzenie, które przynosi radość i inspiruje do działania.

Zobacz

 Zobacz

Dla wszystkich uczestników V Runda Pucharu Polski Południowej Cross Country to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i udowodnienia, że w jazdę crossową można zaangażować się na wielu różnych poziomach. Dla społeczności Szańca i okolic to również okazja do uczestniczenia w niezwykłym sportowym widowisku.

Zobacz

 Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zapraszamy na relację foto/video z wydarzenia. Więcej zdjęć wkrótce również na naszym Facebooku.

/red/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

(2023-09-13 21:27:05)

Gratulacje dla organizatorów. Impreza na najwyższym poziomie. Pozdrowienia dla sponsorów, bez których, by się ta impreza zapewne nie odbyła. BRAWO

Nasz patronat

Data: 2024-06-21, godz: 21:00

Noc Świętojańska: Plenerowy Spektakl w Młynach i przy BSCK

Przed nami Noc Świętojańska - słowiańskie święto ludowe obchodzone podczas przesilenia letniego, gdy noc jest najkrótsza. To święto witalności, płodności i miłości, pełne pradawnych rytuałów i magicznych obrzędów. W tym wyjątkowym czasie będziemy mieli okazję przenieść się w świat dawnych tradycji dzięki plenerowemu spektaklowi teatralnemu 'Świętojańska Noc Czerwcowa'.
Wróć do góry