swietokrzyskie.info

Czwartek, 28 września 2023, Do końca roku 94 dni Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Wiadomosci

Szaniec: Miejscem rywalizacji w Cross Country V Rundy Pucharu Polski Południowej (foto/video)

Dodane: Marta Data: 2023-09-11 13:50:50 (czytane: 3346)  Wersja do druku

W minioną niedzielę, na terenie Kamienicy w malowniczym Szańcu, odbyła się V Runda Pucharu Polski Południowej Cross Country. To wydarzenie zgromadziło miłośników jazdy crossowej, którzy stawili czoła trudnym trasom, rywalizując w różnych kategoriach. Zapraszamy do obejrzenia relacji foto/video z wydarzenia.

Zobacz

Na starcie stanęła imponująca liczba uczestników, obejmująca różne poziomy zaawansowania i umiejętności. Zawodnicy rywalizowali m.in. w kategoriach: Junior85, Kobiety, Hobby1, Hobby2, Amator S1, Maluch, Młodzik, Kadet, Amator S2, Junior, Expert, Pro, oraz Master. Każda z tych kategorii przynosiła ze sobą unikalne wyzwania i emocje.

Zobacz

Podczas wydarzenia można było spodziewać się wspaniałych widowisk i zażartej rywalizacji na trudnych trasach. Dla zawodników i widzów V Runda Pucharu Polski Południowej Cross Country była okazją do przeżycia niezapomnianych wrażeń i chwytania za serce podczas pokonywania ekstremalnych przeszkód. To nie tylko sprawdzian umiejętności, ale także doskonała okazja do integracji społeczności pasjonatów jazdy crossowej.

Zobacz

Po zakończeniu emocjonujących zawodów przyszedł czas na podsumowanie i uhonorowanie zwycięzców. Wręczenie nagród było momentem pełnym dumy i satysfakcji dla tych, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium.

V Runda Pucharu Polski Południowej Cross Country w Szańcu to nie tylko rywalizacja, to również duch sportu, przyjaźń i wspólnota. To wydarzenie, które przynosi radość i inspiruje do działania.

Zobacz

 Zobacz

Dla wszystkich uczestników V Runda Pucharu Polski Południowej Cross Country to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i udowodnienia, że w jazdę crossową można zaangażować się na wielu różnych poziomach. Dla społeczności Szańca i okolic to również okazja do uczestniczenia w niezwykłym sportowym widowisku.

Zobacz

 Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zapraszamy na relację foto/video z wydarzenia. Więcej zdjęć wkrótce również na naszym Facebooku.

/red/

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

(2023-09-13 21:27:05)

Gratulacje dla organizatorów. Impreza na najwyższym poziomie. Pozdrowienia dla sponsorów, bez których, by się ta impreza zapewne nie odbyła. BRAWO

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2023-10-06, godz: 15.30

  11. Marsz Różowej Wstążeczki: Marsz Życia i Nadziei w Busku-Zdroju

  Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" z siedzibą w Busku-Zdroju, już po raz jedenasty organizuje wyjątkowe wydarzenie "Marsz Różowej Wstążeczki". Tegoroczny Marsz rozpocznie się w piątek, 6 października o godzinie 15:30 na Placu Zwycięstwa, w pobliżu fontanny. Marsz zakończy się w Parku Zdrojowym, gdzie tradycyjnie zostaną zasadzone dwa ozdobne krzewy perukowce.
  Wróć do góry