swietokrzyskie.info

Czwartek, 28 września 2023, Do końca roku 94 dni Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Zabezpieczenie dachu na skrzyżowaniu ulicy Partyzantów z ulicą Targową - Interwencja Straży Pożarnej

Dodane: Marta Data: 2023-08-31 09:36:14 (czytane: 3980)  Wersja do druku

Na skrzyżowaniu ulicy Partyzantów z ulicą Targową w Busku-Zdroju mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. Na miejscu trwa bowiem akcja Straży Pożarnej, która zabezpiecza dach budynku.

Straż Pożarna podjęła działania, aby usunąć uszkodzone dachówki, które mogły stanowić poważne zagrożenie dla przechodniów na pobliskim chodniku.

Zobacz

Zobacz

Nie można wykluczyć, że uszkodzenia dachu są efektem ostatniej wtorkowej burzy, która przeszła przez miasto. Silne wiatry i intensywne opady deszczu mogły spowodować uszkodzenia konstrukcji dachowej.

W związku z koniecznością zabezpieczenia miejsca interwencji, mogą wystąpić chwilowe utrudnienia ruchu.

Zobacz

 

Zobacz

/red/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

klemens (2023-08-31 10:24:07)

Co tu zabezpieczać, to przecież rakotwórczy eternit. Zdjąć i zutylizować.

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
  • [email]nazwa@domena.pl[/email]
  • [url]www.strona.pl[/url]
  • [b]pogrubiony[/b]
  •  

    Nasz patronat

    Data: 2023-10-06, godz: 15.30

    11. Marsz Różowej Wstążeczki: Marsz Życia i Nadziei w Busku-Zdroju

    Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" z siedzibą w Busku-Zdroju, już po raz jedenasty organizuje wyjątkowe wydarzenie "Marsz Różowej Wstążeczki". Tegoroczny Marsz rozpocznie się w piątek, 6 października o godzinie 15:30 na Placu Zwycięstwa, w pobliżu fontanny. Marsz zakończy się w Parku Zdrojowym, gdzie tradycyjnie zostaną zasadzone dwa ozdobne krzewy perukowce.



    Wróć do góry