swietokrzyskie.info


Niedziela, 23 czerwca 2024, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Wspólna walka o życie: Akcja Krwiodawstwa na rzecz malutkiej Amelki

Dodane: Marta Data: 2023-08-29 10:57:28 (czytane: 4628)  Wersja do druku

W nadchodzący piątek, 1 września, w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się 39. edycja akcji krwiodawstwa pod hasłem 'Oddaj Krew, Podziel Się Życiem'. Ta szczególna akcja ma na celu zbiórkę krwi od hojnych dawców, którzy pragną włączyć się w walkę o życie czteroletniej Amelki z Pawłowic.

Amelka, mała mieszkanka Pawłowic, zaledwie 4-letnia dziewczynka, musiała stawić czoła jednemu z największych wyzwań w życiu – diagnozie nowotworu. To ogromne wyzwanie nie tylko dla niej, ale również dla całej rodziny oraz otoczenia. Mimo swojego młodego wieku, Amelka okazuje niezwykłą odwagę i siłę w walce z chorobą. Jej historia porusza serca wielu ludzi i staje się inspiracją do działania.

 Zobacz

Dla osób borykających się z chorobami, takimi jak nowotwór, krew przekazana przez bezinteresownych dawców staje się często szansą na przeżycie. Transfuzje krwi są nieodzownym elementem procesu leczenia, który pomaga pacjentom na różnych etapach ich walki. Krew przekazywana przez hojnych krwiodawców staje się niezwykle cennym darem, który może zdziałać cuda i przywrócić nadzieję.

Nie ma lepszego momentu, by dołączyć do wspólnej walki o zdrowie i życie Amelki, niż w piątek, 1 września, w sali teatralnej Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Zobacz

Akcja Krewkich Ponidzian to inicjatywa, która od lat mobilizuje społeczność do udziału w akcjach krwiodawstwa, mając na względzie potrzeby osób potrzebujących. Początek akcji o godzinie 9:00. Pamiętaj o  zabraniu ze sobą dowodu tożsamości.

/Krewcy Ponidzianie/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2024-06-22, godz: 19:00

Sobótki 2024 w Nowym Korczynie

Nowy Korczyn zaprasza na tradycyjne Sobótki, które odbędą się w sobotę, 22 czerwca, o godzinie 19:00 nad Nidą przy Molo. To wyjątkowe wydarzenie to doskonała okazja, aby wspólnie przeżywać magiczną Noc Kupały, pełną pląsów przy ogniskach, zapachu ziół oraz kolorowych wianków rzucanych przez panny do wody.Wróć do góry