swietokrzyskie.info

Niedziela, 23 czerwca 2024, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Puchar Gór Świętokrzyskich w Pińczowie

Dodane: Marta Data: 2023-06-22 09:47:56 (czytane: 6176)  Wersja do druku

W najbliższy weekend Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Kielcach organizuje kolejną, już XXVII edycję Pucharu Gór Świętokrzyskich w wędkarstwie rzutowym. Jest to ogólnopolska impreza, zaliczana do klasyfikacji Indywidualnego Pucharu Polski i Drużynowych Mistrzostw Polski.

 Zawody odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2023 roku na stadionie MOSiR w Pińczowie, przy ulicy Pałęki 26. Imprezę objął patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów, Pan Włodzimierz Badurak. Kolejnym sponsorem wydarzenia jest właściciel Salonu Wędkarskiego w Pińczowie - CarpVigo, Pan Mariusz Wójcik.

Zobacz


W zawodach wystartuje blisko 60 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych, tj. seniorzy, kobiety, juniorzy, juniorki i kadeci do 14 lat, pochodzący z 10 czołowych okręgów PZW: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Legnica, Lublin, Poznań, Toruń i Warszawa. Reprezentanci okręgu kieleckiego PZW będą pochodzić z 6 kół PZW naszego okręgu, tj. z Buska, Brodów, Kazimierzy "Małoszówki", Kielc 1, Ostrowca Świętokrzyskiego i Rudka. W zawodach wezmą udział aktualni mistrzowie świata w castingu w 5-boju w kategorii kobiet i juniorek, tj. Kamila Stankiewicz z Hajnówki (okręg Białystok) oraz Karolina Kolarz (Busko). Obecni będą również medalistów mistrzostw świata seniorów i juniorów z 2022 roku, tj. Tomasz Kościelniak i Natalia Makaruk z Lublina, Jan Kita z Brodów, Maciej Kuza z Buska-Zdroju, Karol Sapigórski z Warszawy, Jacek Kuza z Buska, Kamila Szołtysik i Bartosz Mirek z Katowic, Sebastian Yuseinov z Kielc, Natalia Kolarz z Buska oraz Konrad Zarzeczny z Torunia, a także Patryk i Michał Sapigórscy z Warszawy."

Zapraszamy do Pińczowa!

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2024-06-21, godz: 21:00

Noc Świętojańska: Plenerowy Spektakl w Młynach i przy BSCK

Przed nami Noc Świętojańska - słowiańskie święto ludowe obchodzone podczas przesilenia letniego, gdy noc jest najkrótsza. To święto witalności, płodności i miłości, pełne pradawnych rytuałów i magicznych obrzędów. W tym wyjątkowym czasie będziemy mieli okazję przenieść się w świat dawnych tradycji dzięki plenerowemu spektaklowi teatralnemu 'Świętojańska Noc Czerwcowa'.
Wróć do góry