swietokrzyskie.info

Niedziela, 23 czerwca 2024, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Kolizja na ulicy Grotta w Busku-Zdroju

Dodane: Marta Data: 2023-05-31 11:10:45 (czytane: 4667)  Wersja do druku

W środę, 31 maja, około godziny 9:30 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na ulicy Grotta w Busku-Zdroju.

Jak poinformował Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju, Tomasz Piwowarski, o godzinie 9:40 do policji wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na ulicy Grotta, na wysokości Delikatesów Centrum.

Kierująca pojazdem marki Opel, 36-letnia kobieta, zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić przechodnia. W tym momencie samochód marki Dacia, kierowany przez 48-letniego mężczyznę, uderzył w tył jej samochodu. Obie kierujące osoby były trzeźwe i opuściły samochody bez obrażeń. W skutek uderzenia doszło do wycieku paliwa z Dacii oraz zapalenia samochodu. Obecna na miejscu straż pożarna ugasiła pojazd i zabezpieczyła miejsce zdarzenia.

Kierujący samochodem marki Dacia został ukarany mandatem. Ze względu na uszkodzenia pojazdów policja zatrzymała oba dowody rejestracyjne.

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

/red/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

Mieszkaniec (2023-06-01 20:03:51)

Moze ktoś z rządzących w tym mieście jak i służby typu policja, straż miejska zrobiły by porządek z osobami przechodzącymi w miejscu wyjazdu do hotelu słowacki a delikatesy centrum? Ludzie mają pasy paręnaście metrów dalej a przechodzą przez ruchliwa ulice, majac gdzieś kierowców i wręcz wbiegają na jezdnię. Jeżdżę tamtędy co dziennie i jest to non stop, a policji ani razu nie widziałem aby się tym tematem zajęła, za to potrafią stać na grota przy przystanku albo na parkingu.

Nasz patronat

Data: 2024-06-22, godz: 19:00

Sobótki 2024 w Nowym Korczynie

Nowy Korczyn zaprasza na tradycyjne Sobótki, które odbędą się w sobotę, 22 czerwca, o godzinie 19:00 nad Nidą przy Molo. To wyjątkowe wydarzenie to doskonała okazja, aby wspólnie przeżywać magiczną Noc Kupały, pełną pląsów przy ogniskach, zapachu ziół oraz kolorowych wianków rzucanych przez panny do wody.
Wróć do góry