swietokrzyskie.info

Niedziela, 23 czerwca 2024, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Koreański zespół ENHYPEN nakręcił teledysk w Krzyżtoporze. Clip przekroczył 20 milionów wyświetleń

Dodane: Marta Data: 2023-05-27 10:44:05 (czytane: 7536)  Wersja do druku

Zamek Krzyżtopór, położony w Ujeździe, przyciąga uwagę milionów osób na całym świecie dzięki koreańskiemu zespołowi muzycznemu ENHYPEN. Zespół nagrał teledysk do swojej piosenki na terenie zamku, co mamy nadzieję, przyczyni się do wzrostu zainteresowania tym historycznym miejscem.

Zamek Krzyżtopór, wzniesiony w XVII wieku, jest bez wątpienia ważnym zabytkiem architektury renesansowej w świętkrzyskim. Jego niezwykła historia i malownicze położenie przyciągają rocznie tysiące turystów. Jednak ostatnio popularność zamku sięgnęła nowych, globalnych rozmiarów dzięki ENHYPEN, zespołowi z Korei Południowej.

 Zobacz

Klip, który został opublikowany na platformach streamingowych, zdobył ogromną popularność, przyciągając miliony widzów z całego świata. Reakcja na teledysk jest ogromna. Liczba wyświetleń na Youtube przekroczyła już liczbę 20 milionów.

Elżbieta Charymska, dyrektor Zamku Krzyżtopór w Ujeździe, ujawnia, że teledysk do utworu o tytule "Bite Me" został nagrany 5 kwietnia. Proces produkcji odbył się w ciągu jednego dnia. Zespół filmowy skorzystał głównie z dziedzińca i ogrodów zamkowych. Wszystko odbyło się w ścisłej tajemnicy, zgodnie z umową podpisaną między producentami teledysku a administracją zamku. Charymska wyjaśnia, że nie mogli oni ujawniać informacji ani robić zdjęć, zgodnie z zobowiązaniami wynikającymi z umowy.

Zobacz

ENHYPEN, składający się z siedmiu członków, to jedna z najbardziej obiecujących grup k-popowych. Ich teledyski są znane ze spektakularnej estetyki i oryginalnych lokalizacji. Zamek Krzyżtopór idealnie wpisał się w ich wizję artystyczną, dostarczając imponującego tła do ich muzycznej opowieści.

Zdjęcia ruin zamku, które zostały wykorzystane w teledysku, zaprezentowały jego unikalną architekturę i urok. Dzięki temu widzowie z całego świata mogli zobaczyć i poznać to historyczne miejsce, które często pozostaje nieodkryte dla międzynarodowej turystyki.

Mamy nadzieję, że wpłynie to na wzrost zainteresowania tą atrakcją turystyczną i przyczyni się do zwiększenia ruchu turystycznego w Ujeździe.

Zapraszamy do Krzyżtoporu!

/red/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2024-06-22, godz: 19:00

Sobótki 2024 w Nowym Korczynie

Nowy Korczyn zaprasza na tradycyjne Sobótki, które odbędą się w sobotę, 22 czerwca, o godzinie 19:00 nad Nidą przy Molo. To wyjątkowe wydarzenie to doskonała okazja, aby wspólnie przeżywać magiczną Noc Kupały, pełną pląsów przy ogniskach, zapachu ziół oraz kolorowych wianków rzucanych przez panny do wody.
Wróć do góry