swietokrzyskie.info

Niedziela, 23 czerwca 2024, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Bartosz Tomala - nasz Mistrz Polski - przygotowuje się do Mistrzostw Europy

Dodane: Marta Data: 2023-05-26 10:56:09 (czytane: 4809)  Wersja do druku

Jak już informowaliśmy, reprezentant klubu Czarni Połaniec - Bartosz Tomala - na XXIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, zajął pierwsze miejsce, a tym samy wywalczył dla swojego klubu pierwszy w historii tytuł Mistrza Polski juniorów młodszych.

Zajęte miejsce i wykazane na zawodach umiejętność a przede wszystkim charakteryzująca Bartka wysoka motywacja do podnoszenia swoich sportowych kwalifikacji i wola walki zadecydowały, że został on wytypowany do reprezentowania naszego kraju na Mistrzostwach Europy jakie rozpoczną się już za niecałe trzy tygodnie (15 czerwca) w stolicy Albanii – Tiranie.

Zobacz

Ponieważ do Mistrzostw Europy pozostało tak niewiele czasu, ostatnie tygodnie przed wylotem są dla Bartka wypełnione intensywnymi przygotowaniami. W ramach tych przygotowań wziął on udział w międzynarodowym turnieju zapaśniczym w Bukareszcie, gdzie zajął piąte miejsce. Obecnie Bartek przebywa na obozie przygotowawczym w Heidelbergu w Niemczech, gdzie ma możliwość trenowania z  przygotowującymi się również do Mistrzostw Europy reprezentantami Niemiec, Francji, Austrii i Polski.

Zobacz

Bezpośrednio przed wylotem do Tirany Bartek weźmie jeszcze udział w tygodniowym zgrupowaniu w Białogardzie.

Tak intensywny program przygotowań to niewątpliwie duże obciążenie fizyczne i psychiczne dla samego Bartka jak i dla jego rodziny, która przez ten czas prawie się z nim nie widzi, ale również wyzwanie logistyczne dla jego klubu. Tym większa wdzięczność dla Burmistrza Połańca Pana Jacka Nowaka, za okazaną życzliwość i wszelką pomoc.

Zobacz

Życzymy Bartoszowi, aby jak najlepiej wykorzystał ten nasycony wydarzeniami czas przygotowań i aby trud włożymy w treningi przyniósł rezultaty na Mistrzostwach w Tiranie.

Trener Tadeusz Szkwarek

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2024-06-22, godz: 19:00

Sobótki 2024 w Nowym Korczynie

Nowy Korczyn zaprasza na tradycyjne Sobótki, które odbędą się w sobotę, 22 czerwca, o godzinie 19:00 nad Nidą przy Molo. To wyjątkowe wydarzenie to doskonała okazja, aby wspólnie przeżywać magiczną Noc Kupały, pełną pląsów przy ogniskach, zapachu ziół oraz kolorowych wianków rzucanych przez panny do wody.Wróć do góry