swietokrzyskie.info

Wtorek, 28 kwietnia 2026, Do końca roku 247 dni Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Niespokojnie na drogach powiatu pińczowskiego

Dodane: red Data: 2023-05-15 13:49:34 (czytane: 12665)  Wersja do druku

W nocy z soboty na niedzielę na pińczowskich drogach doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń. W obu przypadkach pojazdy dachowały, na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Do pierwszego zdarzenia doszło w miejscowości Zagórzyce, gdzie 20-letnia kierująca, na łuku drogi straciła panowanie nad Audi i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta była trzeźwa i choć trafiła do szpitala to szybko okazało się, że nic poważnego jej się nie stało.

Zobacz

Zobacz

Bardziej tajemnicze zdarzenie miało miejsce kilka godzin później w miejscowości Włochy. W środku nocy mundurowi otrzymali zgłoszenie, iż doszło tam do wypadku. Kiedy służby dotarły na miejsce przy samochodzie nie było żadnych osób. Mimo tego, że leżące w przydrożnym rowie Audi było poważnie uszkodzone, to jednak kierującemu najprawdopodobniej udało się z niego wyjść i się oddalić. Samochód „wypadając” z drogi zniszczył słup elektryczny i telekomunikacyjny, zerwał sieć elektryczną oraz uszkodził ogrodzenie jednej posesji. Kilka godzin później 27-letni kierujący sam zgłosił się do policjantów. Jak tłumaczył, jechał sam i oddalił się z miejsca zdarzenia w wyniku szoku. Przyznał też, że przyczyną kolizji była prędkość jaką rozwinął swoim pojazdem.

Zobacz

Zobacz

Z kolei dziś pińczowscy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. W ich trakcie w Szarbkowie z ruchu drogowego wyeliminowali 30-letniego kierowcę Forda. Mężczyzna prowadząc auto miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Już w trakcie kontroli stracił prawo jazdy. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Źródło: KPP Pińczów

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

Niemożliwe! (2023-05-15 15:53:40)

Jak to? Takie wypadki mogą się wydarzyć biednej patologii a nie Bogatym Bużuja. Ewidentna wina powiatowego zarządu dróg i autostrad.

Nasz patronat

Data: 2026-05-08, godz: 12:00 - 18:00

Piknik 'Bezpieczny Senior' w Parku Zdrojowym

W piątek, 8 maja, w godzinach 12:00-18:00, w malowniczej scenerii Parku Zdrojowego odbędzie się wydarzenie skierowane do seniorów - 'Festyn Bezpieczny Senior'.




Wróć do góry