swietokrzyskie.info

Sobota, 03 czerwca 2023, Do końca roku 211 dni Imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Fantastyczne spotkanie mistrza świata i mistrzyni Europy z młodzieżą!

Dodane: Marta Data: 2023-04-27 10:18:59 (czytane: 4703)  Wersja do druku

W Zespole Szkół Szkolno-Przedszkolnych w Wiślicy, 25 kwietnia odbyło się specjalne spotkanie dla dzieci i młodzieży w ramach organizowanej pod honorowym Patronatem Minister Sportu Pani Anny Krupki, akcji 'Świętokrzyskie Gra w Bilard'.

Dwunastokrotny mistrz świata w trikach bilardowych i trener Bogdan Wołkowski „czarował" przy stole prezentując triki bilardowe.

Zobacz

Towarzyszyła mu mistrzyni Europy i brązowa medalistka mistrzostw świata juniorów wychowanka UKS Miłek Wiślica Dominika Pawełczyk. Para nie tylko pokazywała zagrania i uczyła gry, ale opowiadała o swoich startach, przygodach i walorach gry w bilard.

Cel spotkań jest bowiem jasny: zachęcić młodzież do aktywnego spędzania czasu i uprawiania sportu w tym wypadku sportu bilardowego. Nie zabrakło też konkursów i zabawa i nagród dla najlepszych.

Zobacz

W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Wiślica Pan Jarosław Jaworski, Dyrektor Szkoły Pan Artur Haruza, oraz prezes UKS Miłek Wiślica Pan Szczepan Sekuła.  

To drugie tegoroczne spotkanie z zaplanowanych kilkunastu imprez organizowanych przez  Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe w tym roku w ramach akcji "Świętokrzyskie Gra w Bilard".

Akcja odbywa się dzięki wsparciu ENEA Połaniec, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego oraz Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Sportowego.

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2023-07-01, godz:

  XXIX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych w Polsce - Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju, który odbędzie się w dniach 1-9 lipca w Busku-Zdroju.  Wróć do góry