swietokrzyskie.info

Sobota, 03 czerwca 2023, Do końca roku 211 dni Imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Zarejestrowano sześć komitetów w przedterminowych wyborach wójta Michałowa

Dodane: Marta Data: 2023-03-30 13:42:55 (czytane: 3335)  Wersja do druku

Sześć komitetów wyborczych zarejestrowało się w związku z przedterminowymi wyborami wójta Michałowa w powiecie pińczowskim, które odbędą się 7 maja. Wybory zarządzono po śmierci dotychczasowego wójta Mirosława Walaska.

29 marca upływał czas na zgłoszenie do komisarza wyborczego informacji o utworzeniu komitetów wyborczych. Z komunikatu Komisarza Wyborczego w Kielcach wynika, że do wyborów wójta Michałowa zgłoszono sześć Komitetów Wyborczych Wyborców: KWW Jarosław Wleciał, KWW Bogusława Ziółkowskiego, KWW Mariusz Jaros, KWW Michał Klamińsk, KWW Zygmunt Mika, KWW Bogusław Bowalczyk.

Komitety będą mogły wystawić swoich kandydatów do północy 12 kwietnia, a głosowanie odbędzie się w niedzielę 7 maja, w godz. 7-21.

Przedterminowe wybory są konieczne, ponieważ dotychczasowy wójt Mirosław Walasek zmarł nagle 9 lutego. Miał 62-lata, funkcję wójta pełnił od 2010 roku.

Michałów to gmina wiejska w powiecie pińczowskim w woj. świętokrzyskim. Na jej terenie znajduje się stadnina koni arabskich. Gmina liczy ok. 4,6 tys. mieszkańców. (PAP)

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2023-06-03, godz: 19:47

  Mecz AKS 1947 Busko-Zdrój vs Pogoń Staszów

  W najbliższą sobotę, 3 czerwca o godz. 19:47 w ramach 31 kolejki Hummel IV Ligi, AKS 1947 Busko-Zdrój podejmie na własnym boisku drużynę Pogoń Staszów.  Wróć do góry