swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Kobiece spojrzenie - wystawa malarstwa Danuty Bożek

Dodane: Marta Data: 2023-02-25 10:11:59 (czytane: 12353)  Wersja do druku

Wiosna coraz bliżej! Już od 1 marca zapraszamy do Domu Zdrojowego Kompleksu #TężniaBusko na nową autorską wystawę malarską, pełną zieleni, kwiatów pt."Kobiece Spojrzenie" artystki Danuty Bożek. Wystawę będzie można podziwiać do końca marca.

Danuta Bożek tworzy głównie prace w akrylach, akwarelach i farbach olejnych. Wszystkie obrazy są pełne emocji, oddające bogactwo przeżyć i koloryt wnętrza samej artystki. Charakterystyczna dla jej prac jest delikatność przekazu, ulotność wrażeń i uchwycone światło, możliwość niejednoznacznych interpretacji.

Zobacz


Wystawa ta przynosi też akcent kobiecy, bo przecież nadchodzi wielkimi krokami również 8 marca czyli "Dzień Kobiet".

Wstęp wolny.

Źródło: busko.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry