swietokrzyskie.info

Czwartek, 23 maja 2024, Do końca roku 222 dni Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Zakończyło się zgrupowanie świętokrzyskiej kadry w zapasach pod Tatrami

Dodane: Marta Data: 2023-02-17 12:04:09 (czytane: 3522)  Wersja do druku

Zakopane było ostatnim miejscem przygotowań naszych młodych zapaśników przed rozpoczęciem pierwszej części sezonu 2023 roku. Jak co roku w obozie brali udział czołowi zawodnicy i zawodniczki województwa świętokrzyskiego.

Zobacz

Chociaż w zgrupowaniu brali udział reprezentanci całego województwa, to jednak znaczą część z nich stanowili podopieczni trenerów Tadeusza Szkwarka i Wiktora Skrobacza z Miejskiego Klubu Sportowego CZARNI Połaniec.

Zobacz

 Zobacz

Podsumowując obóz trener Tadeusz stwierdził, że: „Założenia programu zostały w pełni zrealizowane, ale na ten moment nie ma co wyciągać daleko idących wniosków – w końcu mówimy o zgrupowaniu na rozpoczęcie sezonu”.

Podkreśli również, iż: „Pod wieloma względami cenne było to, że pracowaliśmy z młodzieżą w komfortowych warunkach w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Zakopanem, a więc stworzyliśmy dobre warunki do tego, aby dobrze przygotować się do startów w tym sezonie. Trudność polega jednak na tym, aby przygotować szczytową formę dla każdej grupy wiekowej w momencie, gdy nadejdą najważniejsze dla danej grupy zawody.”

Zobacz

 Zobacz

/MKS CZARNI/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2024-05-25, godz:

16. Festiwal im. Wojtka Belona 'Niechaj zabrzmi Bukowina'

Zapraszamy na 16. edycję Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina"! Wyłoniono 12 utalentowanych wykonawców, którzy wystąpią 25-26 maja w BSCK. Oprócz części konkursowej na Festiwalu zagrają: 'Nasza Basia Kochana', Mika Urbaniak , Victor Davies i Urszula Dudziak.
Wróć do góry