swietokrzyskie.info

Piątek, 24 marca 2023, Do końca roku 282 dni Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Zakończyło się zgrupowanie świętokrzyskiej kadry w zapasach pod Tatrami

Dodane: Marta Data: 2023-02-17 12:04:09 (czytane: 1614)  Wersja do druku

Zakopane było ostatnim miejscem przygotowań naszych młodych zapaśników przed rozpoczęciem pierwszej części sezonu 2023 roku. Jak co roku w obozie brali udział czołowi zawodnicy i zawodniczki województwa świętokrzyskiego.

Zobacz

Chociaż w zgrupowaniu brali udział reprezentanci całego województwa, to jednak znaczą część z nich stanowili podopieczni trenerów Tadeusza Szkwarka i Wiktora Skrobacza z Miejskiego Klubu Sportowego CZARNI Połaniec.

Zobacz

 Zobacz

Podsumowując obóz trener Tadeusz stwierdził, że: „Założenia programu zostały w pełni zrealizowane, ale na ten moment nie ma co wyciągać daleko idących wniosków – w końcu mówimy o zgrupowaniu na rozpoczęcie sezonu”.

Podkreśli również, iż: „Pod wieloma względami cenne było to, że pracowaliśmy z młodzieżą w komfortowych warunkach w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Zakopanem, a więc stworzyliśmy dobre warunki do tego, aby dobrze przygotować się do startów w tym sezonie. Trudność polega jednak na tym, aby przygotować szczytową formę dla każdej grupy wiekowej w momencie, gdy nadejdą najważniejsze dla danej grupy zawody.”

Zobacz

 Zobacz

/MKS CZARNI/

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2023-03-25, godz: 17:00

  Mecz HLB TĘŻNIA Busko-Zdrój vs SPR Górnik Zabrze

  Mecz o mistrzostwo II Ligi Piłki Ręcznej już w sobotę, 25 marca o godz. 17:00! HLB TĘŻNIA Busko-Zdrój zmierzy się z drużyną SPR Górnik Zabrze.
  Wróć do góry