swietokrzyskie.info

Środa, 29 kwietnia 2026, Do końca roku 246 dni Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Wiadomosci

Kacper Rogoziński w AKS 1947 Busko

Dodane: Marta Data: 2023-02-13 10:41:20 (czytane: 11225)  Wersja do druku

Bardzo miło nam poinformować, że Kacper Rogoziński występujący ostatnio w trzecioligowym ŁKS Probudex Łagów zasili buską drużynę w najbliższej rundzie wiosennej Hummel IV Ligi Świętokrzyskiej.

21-letni pomocnik w poprzedniej rundzie IV grupy III Ligi wystąpił w 16 spotkaniach. Warto nadmienić, że zadebiutował również na najwyższym szczeblu rozgrywek w naszym kraju, zaliczając dwa występy z Legia Warszawa oraz Wisła Kraków.

Zobacz

Kacper to wychowanek Piast Stopnica, który po drodze był w takich klubach jak Korona Kielce, Wisła Płock, ŁKS Probudex Łagów, Garbarnia Kraków.

Życzymy wielu bramek dla buskiego klubu!

/AKS/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-05-08, godz: 12:00 - 18:00

Piknik 'Bezpieczny Senior' w Parku Zdrojowym

W piątek, 8 maja, w godzinach 12:00-18:00, w malowniczej scenerii Parku Zdrojowego odbędzie się wydarzenie skierowane do seniorów - 'Festyn Bezpieczny Senior'.




Wróć do góry