swietokrzyskie.info

Środa, 29 kwietnia 2026, Do końca roku 246 dni Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Wiadomosci

Policja przejęła narkotyki warte 3 mln zł

Dodane: Marta Data: 2023-01-24 09:25:36 (czytane: 14229)  Wersja do druku

Kilkadziesiąt kilogramów narkotyków o czarnorynkowej wartości 3 000 000 złotych zabezpieczyli funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego jędrzejowskiej, policyjnej jednostki. W związku z tą sprawą zostały zatrzymane trzy osoby, dwóch mężczyzn w wieku 28 i 31 lat oraz 30-letnia kobieta.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie ustalili, iż troje mieszkańców powiatu może trudnić się narkotykowym procederem. W miniony czwartek postanowili zweryfikować swoje przypuszczenia. Po południu tego dnia stróże prawa dotarli do zaskoczonego widokiem policjantów 31 –latka. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze ujawnili 50 gramów amfetaminy oraz 5 gramów marihuany.

Tego samego dnia kryminalni dotarli do jeszcze jednego mieszkania, gdzie zatrzymali 28 –latka oraz 30-letnią kobietę. Podczas kolejnego przeszukania zabezpieczyli oni 36 kilogramów substancji 4CMC, 10 litrów płynnej amfetaminy oraz kilka porcji białego proszku, zidentyfikowanego jako amfetamina. Ostatecznie wszyscy troje trafili do policyjnego aresztu, a w kolejnych dniach usłyszeli poważne zarzuty.

Zobacz

Drobiazgowa praca śledczych z jędrzejowskiej komendy pozwoliła na przedstawienie zatrzymanym zarzutu udziału w zorganizowanej grupie przestępczej wytwarzającej oraz wprowadzającej do obrotu znaczne ilości narkotyków. Natomiast w niedzielę miejscowy sąd zdecydował o 3 miesięcznym, tymczasowym aresztowaniu mieszkańców powiatu jędrzejowskiego. Mogą im grozić kary łączne nawet do 20 lat pozbawienia wolności.

Zobacz

Zobacz

  Zobacz

Zobacz

Źródło: KPP w Jędrzejowie

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (5)
     

(2023-01-25 08:21:21)

Jak i dosypią do piwa i zgwałca dziecko przejrzysz na oczy

(2023-01-25 08:18:35)

A co ty se myslisz ty poniżej , jeszcze pałować się ich powinno za to że diluja to świnstwo

. (2023-01-24 22:30:49)

W Jędrzejowie uderamniona akcja na 3 miliony , w Busku łapanie małolatów z gramem żeby pokazać jaka Buska milicja jest skuteczna xD

Jacek (2023-01-24 13:26:07)

Prezydent Duda ich ułaskawi ;-)

Rex (2023-01-24 12:25:16)

Wielkie słowa uznania dla Jędrzejowskiej Policji.

Nasz patronat

Data: 2026-05-08, godz: 12:00 - 18:00

Piknik 'Bezpieczny Senior' w Parku Zdrojowym

W piątek, 8 maja, w godzinach 12:00-18:00, w malowniczej scenerii Parku Zdrojowego odbędzie się wydarzenie skierowane do seniorów - 'Festyn Bezpieczny Senior'.



Wróć do góry