swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

Dodane: Marta Data: 2023-01-13 15:23:13 (czytane: 12205)  Wersja do druku

Od soboty, 14 stycznia 2023 r. zapraszamy do korzystania z lodowiska w Stopnicy. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska.

Elementy lodowiska zostały zakupione w związku z realizacją projektu pn. „Kompleksowa rewitalizacja Stopnicy jako podstawa rozwoju tej miejscowości na bazie unikatowego potencjału historyczno-kulturowego, turystycznego i rekreacyjnego”, który dofinansowany został ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013. 

 Zobacz

Biorąc pod uwagę infrastrukturę sportową w Stopnicy można stwierdzić, że posiadana kompleksowa oferta rekreacyjna, sprzyja aktywnemu wypoczynkowi o każdej porze roku. Zimą można skorzystać z lodowiska, górki saneczkowej, sali gimnastycznej, hali sportowej, latem natomiast z basenu, boisk sportowych, kortu tenisowego, skateparku. Dzieci i młodzież uczęszczająca do Szkoły Podstawowej w Stopnicy, podczas zajęć wychowania fizycznego, korzystać będzie z lodowiska nieodpłatnie.   

Z lodowiska korzystać będzie można w godzinach:

  • od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-20:00

  • sobota- niedziela w godz. 12:00-20:00

W okresie ferii zimowych lodowisko funkcjonować będzie codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach 12:00-20:00.

Opłaty za korzystanie z lodowiska (za 1 h):

Bilet wstępu - dzieci do lat 5- 1,00 zł;

Bilet wstępu - dzieci i młodzież wieku od 6 do 18 lat- 4,00 zł

Bilet wstępu - dorośli- 7,00 zł

Wypożyczenie łyżew –8,00 zł

Zapraszamy serdecznie. Życzymy dobrej zabawy.

Źródło: umig.stopnica.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry