swietokrzyskie.info

Środa, 08 lutego 2023, Do końca roku 326 dni Imieniny: Irminy, Piotra, Sylwii

Wiadomosci

Brawo Krewcy Ponidzianie!

Dodane: Marta Data: 2022-11-29 12:10:48 (czytane: 808)  Wersja do druku

W Dniach Honorowego Krwiodawstwa, na chwilę przed kolejną akcją - Krewcy Ponidzianie otrzymali nagrodę za cykliczne, regularne akcje krwiodawstwa "Oddaj krew, podziel się życiem".

Piękną statuetkę i serdeczne podziękowania od dyrekcji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach odebrał Rafał Czapla, prezes Stowarzyszenia Krewcy Ponidzianie.

Zobacz

- Dziękujemy RCKiK Kielce za uznanie i przemiłą współpracę dla ratowania ludzkiego zdrowia i życia. Jednak nie byłoby naszych akcji, nie byłoby tej współpracy, tylu miłych wspomnień i statuetki, gdyby nie WY drodzy nasi ponidziańscy KRWIODAWCY. To właśnie WAM dedykujemy tę nagrodę. Z szacunkiem i najgłębszym uznaniem, serdecznie DZIĘKUJEMY za te ponad 30 spotkań. Miejcie świadomość, że robicie coś wielkiego i pięknego. Każda kropelka Waszej krwi, każda sekunda na fotelu, to szansa na czyjeś zdrowie i życie. To dar najcenniejszy na świecie. Jesteście BOHATERAMI  z serca dziękujemy także wszystkim Przyjaciołom i Partnerom naszych akcji, którzy wspierają nas w czynieniu tego dobra - powiedział prezes Stowarzyszenia Rafał Czapla.

Zobacz

Przypominamy, że kolejna akcja krwiodawstwa odbędzie się w najbliższy piątek, 2 grudnia w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury od godz. 9:00.

Zobacz

Źródło: Krewcy Ponidzianie

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2023-02-12, godz:

  Mecz BSF Busko-Zdrój vs STAL Mielec - Transmisja LIVE

  W niedzielę, 12 lutego o godz. 17:00 zapraszamy na Halę przy ul. Kusocińskiego na mecz w ramach 2 Polskiej Ligi Futsalu. BSF Busko-Zdrój zagra z drużyną STAL Mielec. Zapraszamy również na Turniej w ramach Młodzieżowa Liga Futsalu Świętokrzyskie, w którym gospodarzem będzie nasza drużyna U-13.  Wróć do góry