swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

BSF Busko-Zdrój wygrało kolejny mecz - zapis Transmisji LIVE

Dodane: Marta Data: 2022-11-23 15:34:10 (czytane: 15122)  Wersja do druku

W minioną niedzielę w hali PMOS odbył się mecz w ramach 2 Polskiej Ligi Futsalu, w którym gospodarze podejmowali KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka. Mecz zakończył się zwycięstwem Wilków 7:6 (3:3). Przypomnijmy, że w pierwszym meczu BSF pokonał na wyjeździe KF Stal Mielec 5:4.

W sobotę nasz zespół udaje się na Podkarpacie, gdzie zagra z Tech-Project Futsal Team Jarosław  o godz. 19:30. 

Zobacz

O podsumowanie ostatniego meczu poprosiliśmy zawodnika Wilków – Marcina Talera.

- Nie był to na pewno dobry mecz w naszym wykonaniu. Większość z nas dzień wcześniej rozgrywała ostatnie kolejki w piłce trawiastej i było to widoczne. Bardzo słabo zagraliśmy w obronie, wręcz irytowały nas bramki jakie traciliśmy. Cieszymy się, że po 2 meczach mamy 6 punktów, natomiast w naszej grze jest sporo do poprawy. Dziękujemy kibicom za przybycie i fantastyczny doping. Słowa uznania dla wszystkich, którzy dołożyli cegiełkę przy organizacji meczu. Zawodnicy mogli poczuć się przez chwilę jak na najlepszych parkietach w Europie. Droga, którą obrał zarząd wydaje się odpowiednia i mam nadzieję że ten sezon przyniesie nam upragniony sukces.

Następny mecz na własnym parkiecie rozegramy  w piątek 9 grudnia o godz. 20:00 z Futsal Club Sport Południe Łańcut na który serdecznie zapraszamy.

Zobacz

Zobacz

 Zobacz

 

Kibiców, którzy nie mogli przyjść na mecz zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji LIVE ze spotkania.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry