swietokrzyskie.info

Niedziela, 27 listopada 2022, Do końca roku 34 dni Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Domnika Pawełczyk zagra w finale Mistrzostw Polski

Dodane: admin Data: 2022-10-28 09:54:12 (czytane: 2482)  Wersja do druku

Dnia 23.09.2022 r. w Kieleckim Centrum Bilardowym, Panie rozegrały V kolejkę i ostatnią, eliminacji Pucharu Polski Kobiet. Do Kielc przyjechało 22 utytułowane bilardzistki z całej Polski, by walczyć o prawo gry w wielkim finale Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn.

W tym zaszczytnym gronie znalazły się również zawodniczki z Ponidzia, a konkretnie reprezentantki UKS Miłek Wiślica, Dominika Pawełczyk - mistrzyni Europy, Martyna Matjas - wicemistrzyni Polski, Kinga Okopień - dwukrotna mistrzyni Polski UKS-ów.

Ponieważ różnice punktowe, między zawodniczkami na liście rankingowej były minimalne, w efekcie przełożyło się to bardzo wysoki poziom zawodów. Po turnieju sędziowie ogłosili wyniki 10 pań, finalistek, które w miesiącu grudniu rozegrają MP w Kielcach. Miło nam poinformować, że Dominika Pawełczyk znalazła się w tym elitarnym gronie.

Zobacz

Zawodniczki, Rodzice i Zarząd Klubu składają podziękowania dla Starosty Buskiego Pana Jerzego Kolarza, Burmistrza Miasta i Gminy Wiślica Pana Jarosława Jaworskiego,Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Busku Zdroju Pani Annie Karwat, Dyrektorowi ZSP w Wiślicy Panu Arturowi Haruzie za wsparcie finansowe i transportowe.

/Prezes Klubu Szczepan Sekuła/


 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

Xyz (2022-10-28 16:17:55)

Ta wasza Cieślak myśli że jak porobi sobie ładne zdjęcia to ludzie zapomną ?

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat  Wróć do góry