swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Zakazane plony z leśnej uprawy

Dodane: Marta Data: 2022-10-21 12:22:32 (czytane: 11521)  Wersja do druku

Na trzy lata za kraty może trafić 31-latek, którego wczoraj zatrzymali policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. U mieszkańca gminy Busko-Zdrój policjanci znaleźli 15 gramów suszu wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową kieleckiej komendy pracując nad jedną ze spraw, natknęli się na narkotykowy wątek, z którym był powiązany mieszkaniec województwa świętokrzyskiego.

Wczoraj po południu na terenie jednej z miejscowości, zlokalizowanej w gminie Busko-Zdrój zatrzymali 31-latka, u którego w domu ujawnili 15 gramów suszu, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna w lesie wyhodował nielegalne krzewy, a znaleziony susz to zebrane plony z jego uprawy.

Zobacz

Teraz zachowanie 31-latka oceni sąd. Za nielegalną uprawę może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło KMP w Kielcach

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

Adam (2022-10-22 02:31:02)

A to prawdziwki czy może podgrzybki nawet za mało na zupe

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry