swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

'Tydzień Mediacji' oraz 'Międzynarodowy Dzień Mediacji'

Dodane: Marta Data: 2022-10-18 09:27:36 (czytane: 10498)  Wersja do druku

W dniach od 17 października 2022 roku do 21 października 2022 roku w Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju będzie obchodzony 'Tydzień Mediacji' oraz przypadający w dniu 20 października 2022 roku 'Międzynarodowy Dzień Mediacji'.

Mediacja, to próba doprowadzenia do polubownego, satysfakcjonującego strony rozwiązania sporu na drodze dobrowolnych negocjacji prowadzonych przy udziale neutralnego i bezstronnego mediatora. Wspiera on przebieg negocjacji, łagodzi powstające napięcia i pomaga w dojściu do porozumienia.

W ramach TYGODNIA MEDIACJI pełniony będzie dyżur w Sądzie Rejonowym w Busku – Zdroju, ul. Kościuszki 5, sala rozpraw nr 6.

19.10.2022 r. (środa) w godz. 14:00 - 15:00, Pani Dorota Szafraniec - Mediator.

Zachęcamy do kontaktu z mediatorem w ramach pełnionego dyżuru, osoby, chcące uzyskać zarówno porady w sprawie mediacji, jak i ogólne informacje na temat tej alternatywnej metody rozwiązywania sporów.

Wszelkie udzielane informacje są bezpłatne. 

Zobacz

Zobacz

 

Źródło: KPP Busko-Zdrój

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry