swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Burmistrz Buska nagrodził nauczycieli podczas uroczystego spotkania w urzędzie miasta

Dodane: Marta Data: 2022-10-17 09:33:47 (czytane: 11950)  Wersja do druku

Dyrektorzy oraz nauczyciele buskich placówek oświatowych odebrali nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczyste spotkanie, odbyło się 13 października br. w sali konferencyjnej buskiego magistratu.

Nagrody, podziękowania, kwiaty oraz listy gratulacyjne wyróżnione grono pedagogiczne  otrzymało z rąk Burmistrza Waldemara Sikory, Z-cy Burmistrza Michał Maroński oraz przedstawicieli Wydziału Oświaty i Infrastruktury Społecznej tut. Urzędu.

Zobacz

 Zobacz

,,Dziękujemy Państwu za pracę oraz  efektywne nauczanie, które przełożyło się na sukcesy i szczególne osiągnięcia uczniów. Niech trud pracy dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej stanie się źródłem wdzięczności i uznania społecznego”- powiedział Burmistrz Miasta i Gminy Waldemar Sikora.

Zobacz

Zobacz

W tym roku wyróżnienie otrzymało dwóch dyrektorów oraz dziesięciu nauczycieli, którzy osiągnęli najlepsze wyniki dydaktyczno-wychowawcze. Nagrody przyznane zostały na podstawie Uchwały NR XLVIII/567/2022 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 23 czerwca 2022 r. w sprawie ustalenia kryteriów i trybu przyznawania nagród dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, dla których Gmina Busko - Zdrój jest organem prowadzącym.

Źródło: UMiG Busko-Zdrój

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

Obserwator (2022-10-19 06:50:41)

Dlaczego nie można się dowiedzieć z tego artykułu kto jest nagrodzony i za. jakie osiągnięcia państwa nagrodzonych .

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry