swietokrzyskie.info

Środa, 29 kwietnia 2026, Do końca roku 246 dni Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

'Mam Haka Na Raka'

Dodane: Marta Data: 2022-09-29 13:26:13 (czytane: 13581)  Wersja do druku

W dniu 27 września w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki odbyło się spotkanie z przedstawicielem Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach - panią Katarzyną Majką oraz z panią Bogusławą Majcherczak - radną powiatu buskiego oraz przewodniczącą Stowarzyszenia "Razem Dzieciom".

Zobacz

Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskiego programu profilaktycznego "Mam Haka Na Raka".

Młodzież została zapoznana z objawami chorób nowotworowych: raka szyjki macicy, raka piersi, raka jądra. Omówiono znaczenie badań profilaktycznych takich jak cytologia, mammografia, samobadanie. Duży nacisk położono na kształtowanie świadomości i odpowiedzialności za własne zdrowie. Uczniowie z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w spotkaniu.

 Zobacz

Zobacz

Na zakończenie zaproszono zebranych do udziału w Marszu Różowej Wstążeczki, który odbędzie się w naszym mieście 4. października.

Źródło: ILO

35280_10_marsz_rozowej_wstazeczki_busko.jpg

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-05-08, godz: 12:00 - 18:00

Piknik 'Bezpieczny Senior' w Parku Zdrojowym

W piątek, 8 maja, w godzinach 12:00-18:00, w malowniczej scenerii Parku Zdrojowego odbędzie się wydarzenie skierowane do seniorów - 'Festyn Bezpieczny Senior'.



Wróć do góry