swietokrzyskie.info

Czwartek, 28 września 2023, Do końca roku 94 dni Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Wiadomosci

Z kolejnymi medalami dla Połańca powrócili zapaśnicy Czarnych!

Dodane: red Data: 2022-09-15 10:44:49 (czytane: 3325)  Wersja do druku

11 września br. w Bodzentynie odbył się IV Turnieju Gór Świętokrzyskich Młodziczek i Młodzików w zapasach oraz Dzieci. Wzięło w nim udział 19 reprezentacji klubowych z całej Polski, i jedna reprezentacja klubowa z Węgier.

Ponad 200 młodych zawodników i zawodniczek rywalizowało na matach w Bodzentynie. Była to bardzo emocjonujące i niejednokrotnie bardzo zacięta walki. Województwo świętokrzyskie reprezentowało cztery kluby: Guliwer Kielce, Znicz Chęciny, Centrum Staszów, oraz Czarni Połaniec

Zobacz

Zobacz

Medalistom sekcji zapaśniczej Miejskiego Klubu Sportowego CZARNI Połaniec serdecznie gratulujemy wywalczonych miejsc na podium. Medalistami zostali:

W grupie wiekowej dzieci: Nikodem Żabicki - złoty medal, Kamil Pasternak, Wiktor Magdziarz, Filip Kuliński; wszyscy trzej wywalczyli brązowe medale w swoich kategoriach wagowych.

Zobacz

W grupie wiekowej młodziczek: Julia Bartczak, Pola Skrobacz – złote medal, Martyna Wołowiec – srebrny medal, Zuzanna Bańkowska, Oliwia Legawiec – obie brązowe medale w swoich kategoriach wagowych.

Zobacz

W grupie wiekowej młodzików: Kuba Grabda – złoty medal, Jan Witek, Hubert Ostrowski, Jakub Szkwarek, Artur Ramos – wszyscy czterej wywalczyli brązowe medale w swoich kategoriach wagowych

Zobacz

Trener Tadeusz Szkwarek podsumowując wyniki pozostałych zawodników reprezentujących CZARNYCH Połaniec którym na tym turnieju się nie powiodło i nie wywalczyli miejsca premiowanym medalem serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach, a chwilowa porażka niech będzie motywacją do jeszcze cięższej pracy i przekuta zostanie w spektakularny sukces.

Zobacz

Zawodnicy i zawodniczki którzy wywalczyli miejsca poza podium: Zuzanna Kwiecień, Karolina Smakowska, Natalia Brzezińska, Maciej Mikina, Igor Maj, Kacper Bednarski, Albert Dziedzic.

Zobacz

Miłym akcentem na podsumowanie tego turnieju było wręczenie trenerom CZARNYCH: Wiktorowi Skrobaczowi i Tadeuszowi Szkwarkowi pucharu za klasyfikacje drużynową i zajęte w niej zaszczytne trzecie miejsce.

/MKS Czarni Połaniec/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2023-09-29, godz:

Terminarz Kina 'Zdrój'

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Zdrój" w Busku-Zdroju.Wróć do góry