swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Gala boksu w Pińczowie

Dodane: red Data: 2022-09-13 10:50:02 (czytane: 20536)  Wersja do druku

Już 17 września w Pińczowie odbędzie się Gala Boksu w Pińczowie. Zapraszamy do kibicowania!

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 w hali widowiskowo - sportowej w Pińczowie. - Planowanych jest osiem walk. Zawodnicy będą zarówno z Polski, jak i z zagranicy - z Algierii, Francji czy Ukrainy. Poziom będzie wysoki - mówi Andrzej Wyrzycki, zajmujący się organizacją Gali.

Zobacz

Wśród walczących pojawi się także Sebastian Wyrzycki, bokser z Pińczowa. Wstęp będzie biletowany - cena to 10 złotych od osoby. Bilety będzie można kupić bezpośrednio przed wejściem na galę.

Na sobotnią Galę Boksu w Pińczowie zaprasza serdecznie Włodzimierz Badurak, burmistrz miasta i gminy Pińczów. Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Sportowe Wonder Boks przy współorganizacji Urzędu Miejskiego w Pińczowie.

Urząd Miejski w Pińczowie

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

Skąpy Jaś (2022-09-13 14:29:10)

W kurorcie zawody i gale bokserskie są od lat za darmo to i kibica mają pełne hale. Od kilku lat walczą również w buskim ringu zrzeszone dziewczyny, jest co obejrzeć i podziwiać.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry