swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Koncert Izabeli Szafrańskiej (video)

Dodane: red Data: 2022-09-10 10:10:17 (czytane: 19643)  Wersja do druku

Publiczność zgromadzona przy buskiej Tężni została oczarowana występem Izabeli Szafrańskiej. Koncert, który odbył się w ramach XX Spotkań z Kulturą Żydowską był pełen energii, a sama Izabela wzbudziła zachwyt swoim głosem i kreacją. Tak jak muzyka żydowska, która łączy ludzi z różnych kultur, religii i pokoleń.

 


Izabela Szafrańska dała się poznać szerszej publiczności występami w muzycznych show "Must Be The Music" i "The Voice of Poland". Aktywnie koncertuje w kraju i za granicą: była zapraszana do wzięcia udziału w największych festiwalach m.in.: w Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Mołdawii, Czechach, Rosji, Danii oraz Białorusi.

 Zobacz

Izabela Szafrańska  występowała  również w Busku-Zdroju podczas XVIII Spotkań z Kulturą Żydowską. Archiwum Telewizji internetowej Ponidzie.TV zaprasza do obejrzenia zapisu koncertu z 2020r.


Źródło: Tężnia Busko-Zdrój


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry