swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Od Bacha do AC/DC

Dodane: Marta Data: 2022-08-09 12:43:29 (czytane: 16404)  Wersja do druku

"Fantastyczny występ pełen różnorodnej muzyki polskiej i światowej, humoru, śmiechu i ekspresji" a sam artysta - "Wulkan energii , humoru i profesjonalizmu." To tylko niektóre opinie tych, którzy uczestniczyli w tym niesamowitym muzycznym show. Adam Snopek i jego Stand-up przy fortepianie już 15 sierpnia w Pińczowie!

Muzyka klasyczna, romantyczna, blues, jazz, funky, rock, disco, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Podczas koncertu odbędziemy długą, pełną humoru, anegdot, improwizacji i dobrej energii podróż, w którą zabierze nas fantastyczny pianista Adam Snopek. Tego nie można przegapić.

Zobacz

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie PSCK oraz na biletyna.pl

To będzie show jakiego jeszcze u nas nie było! Wyjątkowy na skalę kraju stand-up przy fortepianie, w trakcie którego w nietuzinkowy sposób porozmawiamy o muzyce. Połączenie stand-upu, performance'u, koncertu. Całość doprawiona odważnym, specyficznym poczuciem humoru oraz niezwykłą energią pianisty Adama Snopka. Stand-up, w trakcie którego odkryjemy, że co trzeci utwór światowego repertuaru współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki "Pieski małe dwa". Stand-up, w trakcie którego poznamy nieznane fakty z życia popularnych artystów, odkryjemy rodzaje muzyki i zakończeń utworów, a także będziemy mieli okazję wspólnie pośpiewać. Przekonają się Państwo, że jeden śpiewający pianista i fortepian na scenie potrafią wyczarować magiczny, pełen pasji i emocji performance, który na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Zapraszamy!

Źródło: PSCK

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry