swietokrzyskie.info

Sobota, 04 lipca 2026, Do końca roku 180 dni Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

Wiadomosci

Pińczowska Fiesta Balonowa 2017

Dodane: Milena Data: 2017-08-17 17:08:02 (czytane: 21787)  Wersja do druku

Pińczowska Fiesta Balonowa 2017 to spotkanie pilotów balonowych z Polski południowej i południowo-wschodniej. Jest to okazja do wspólnego latania, popularyzacji sportu balonowego, wymiany doświadczeń oraz integracji społeczności lotniczej.

Intencją organizatorów jest wznowienie pińczowskich spotkań załóg aerostatów oraz utrwalenie ich w kalendarzu wydarzeń.

pin_fiesta_balonowa.jpg

W programie przewidujemy już w piątek około godziny 18 start z naszego lądowiska. W sobotę wczesnym rankiem (ok. godz. 6), a następnie w godzinach popołudniowych (ok. godz. 18 ) załogi będą rywalizować w konkurencjach lotu do celu oraz w ‚pogoni za lisem’.

Wieczorem czeka nas widowiskowa gala balonów. W niedzielę planowane są poranne loty rekreacyjne. Po uzgodnieniu z załogami jest możliwy lot pasażerski.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Źródło: arwp.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-07-04, godz: 11:00

AKS 1947 Busko-Zdrój zagra pierwszy mecz po awansie do Betclic 3 Ligi. Rywalem Siarka Tarnobrzeg

To będzie pierwszy sprawdzian po historycznym awansie do Betclic 3 Ligi. Już w sobotę, 4 lipca o godzinie 11.00, kibice będą mogli zobaczyć swoją drużynę w akcji podczas inauguracyjnego meczu kontrolnego okresu przygotowawczego. Rywalem będzie Siarka Tarnobrzeg, a na boisku zaprezentują się także zawodnicy walczący o miejsce w kadrze na nowy sezon.



Wróć do góry