swietokrzyskie.info


Sobota, 09 maja 2026, Do koñca roku 236 dni Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola

Studio tatua¿u - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUA¯U, SALON TATUA¯U, TATUA¯, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIÊKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUA¯E BUSKO, PIÑCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajêcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajêcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Zmodernizowane drogi w Miku³owicach

Dodane: Milena Data: 2017-01-02 10:42:10 (czytane: 12296)  Wersja do druku

Dobieg³y koñca prace remontowe dwóch dróg w Miku³owicach. Modernizacja infrastruktury zrealizowana zosta³a w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019.

Zakres prac w obu remontowanych drogach by³ szeroki. W pierwszej kolejno¶ci przeprowadzone zosta³y roboty ziemne.

remont.JPG

Na drodze przebiegaj±cej przy Niepublicznym Przedszkolu „Bajkowe Wzgórze" w Miku³owicach wzmocniono i poszerzono istniej±c± konstrukcjê jezdni poprzez wykonanie podbudowy. Dokonano przebudowy konstrukcji drogi w technologii g³êbokiego recyklingu. Po³o¿ono nawierzchniê z warstwy bitumicznej, zjazdy, krawê¿niki. Wykonano oznakowanie pionowe oraz elementy bezpieczeñstwa ruchu takie jak ochronne bariery. Przebudowano przepusty drogowe.

W zakresie remontu drugiej drogi w Miku³owicach, bêd±cej przed³u¿eniem ulicy Szanieckiej, wzmocniono konstrukcjê jezdni poprzez po³o¿enie podbudowy, w dalszej kolejno¶ci po³o¿ono nawierzchniê, wykonano zjazdy indywidualne i przebudowano drogowe przepusty.

remont1.JPG

Przydro¿ne rowy wzmocniono elementami betonowymi. W koñcowej fazie wykonano oznakowanie pionowe.

/www.umig.busko.pl/

  • Wiadomo¶ci z regionu
  • Aktualno¶ci
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ komentarzy.

  Komentarze (5)
     

MIESZKANIEC MIKU£OWIC (2017-01-04 18:47:24)

TERAZ BEDZIEMY CHODZIÆ TYMI PIÊKNYMI ROWAMI ¯EBY NAS NIC NIE ROZJECHA£O. DROGA ZROBIONA TO JE¯D¯¡ JAK WARIATY, CHODNIKÓW BRAK NIE MÓWI¡C O O¦WITLENIU DROGI. STRACH WYJ¦Æ NA SPACER NIE MÓWI¡C JU¯ O PRZEJ¦CIU W STRONÊ BUSKA. POLICJA RAZ SIE POJAWI OD WIELKIEGO DZWONU, I NIE PO TO ¯EBY KARAÆ ZA PRÊDKO¦Æ LECZ ¯EBY SIE POKAZAÆ ¯E BYLI.
DZIÊKUJE

Kazik (2017-01-04 11:25:27)

Mieszkañcy Miku³owic, nale¿y siê cieszyæ z nowej drogi, ju¿ nie musicie brodziæ w b³ocie i nosiæ na zmianê obuwie gdy chcecie do Miasta.

Mieszkaniec2 (2017-01-02 22:10:20)

A co z kolonia wschodnia? Fakt, ze nie mieszka tam so³tys ale mo¿na tam ko³o urwaæ!

Mieszkaniec2 (2017-01-02 22:10:08)

A co z kolonia wschodnia? Fakt, ze nie mieszka tam so³tys ale mo¿na tam ko³o urwaæ!

mieszkaniec (2017-01-02 17:46:55)

a co z ul. Miku³owicka i przyleg³ymi uliczkami ?

Nasz patronat

Data: 2026-05-17, godz: 9:00 - 13:00

Podaruj ¿ycie - oddaj krew. Akcja krwiodawstwa

Krew jest lekiem, którego nie da siê wyprodukowaæ. Dlatego ka¿da akcja krwiodawstwa ma ogromne znaczenie. W niedzielê, 17 maja w Domu Zdrojowym przy buskiej Tê¿ni odbêdzie siê kolejna zbiórka krwi.



Wróæ do góry