swietokrzyskie.info

Sobota, 09 maja 2026, Do końca roku 236 dni Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola

Wiadomosci

'Czad i ogień. Obudź czujność' - spotkanie ze strażakiem

Dodane: Milena Data: 2016-12-28 09:11:21 (czytane: 11087)  Wersja do druku

Dzielnicowych z buskiej komendy odwiedził mł. kpt. Michał Świąder z KPPSP w Busku – Zdroju. Celem spotkania było przekazanie policjantom materiałów informacyjnych dotyczących zagrożeń wynikających z niewłaściwej eksploatacji instalacji i urządzeń grzewczych.

Dzielnicowi podczas codziennych obchodów swoich rejonów służbowych spotykają się z mieszkańcami miast i wsi. Mł. kpt. Michał Świąder z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku – Zdroju odwiedził wczoraj policjantów, aby poprzez wspólne działania podnieść poziom świadomości społecznej dotyczącej skutków, a przede wszystkim zagrożeń wynikających z niewłaściwej eksploatacji instalacji i urządzeń grzewczych oraz przewodów kominowych.

policja_1.jpg

policja1.jpg

Obecnym na spotkaniu wytłumaczył jak dużym zagrożeniem jest czad i ogień. Pożary to zagrożenie, którego nie wolno lekceważyć. Ogień łatwo wymyka się spod kontroli, szybko rozprzestrzenia i czyni nieodwracalne straty. Powoduje ogromne zagrożenie dla naszego życia i zdrowia.  

Opr. TP / KPP w Busku-Zdroju

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-05-17, godz: 9:00 - 13:00

Podaruj życie - oddaj krew. Akcja krwiodawstwa

Krew jest lekiem, którego nie da się wyprodukować. Dlatego każda akcja krwiodawstwa ma ogromne znaczenie. W niedzielę, 17 maja w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni odbędzie się kolejna zbiórka krwi.



Wróć do góry