swietokrzyskie.info

Piątek, 15 maja 2026, Do końca roku 230 dni Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

Wiadomosci

Poszukujesz środków finansowych na założenie firmy?

Dodane: Agnieszka Data: 2016-05-19 09:53:45 (czytane: 13150)  Wersja do druku

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie dofinansowanym z Funduszy Europejskich 'PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ BEZ BARIER' W ramach projektu mieszkańcy powiatu buskiego, którzy ukończyli 30 lat mogą ubiegać się o bezzwrotne środki finansowe w wysokości do 40 100 zł.

Dofinansowanie zostanie podzielone na dwie pule: 24 tys. dotacja inwestycyjna; 16 tys. na bieżące wydatki związane z funkcjonowaniem firmy.

Zapraszamy osoby bezrobotne i bierne zawodowo (w tym osoby niepełnosprawne), osoby odchodzące z rolnictwa zarejestrowane jako bezrobotne.

Planowane terminy naboru:

  • od 1 czerwca 2016r.
  • od 1 września 2016r.

Dodatkowe informacje w Ośrodku Promowania Przedsiębiorczości, biuro w Busku- Zdroju, ul. Kościuszki 60, tel. 41 378 13 16.

Dofinansowanie projektu z UE: 3.085.042,78 zł.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-05-23, godz:

Festiwal im. Wojtka Belona 'Niechaj zabrzmi Bukowina'

Renata Przemyk oraz zespół Słodki Całus od Buby wystąpią podczas 18. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona 'Niechaj zabrzmi Bukowina', który odbędzie się w maju 2026 roku. Trwa przyjmowanie zgłoszeń wykonawców do części konkursowej wydarzenia.




Wróć do góry