swietokrzyskie.info

Piątek, 15 maja 2026, Do końca roku 230 dni Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Wypadek w miejscowości Brzegi

Dodane: Milena Data: 2016-03-31 16:02:27 (czytane: 11151)  Wersja do druku

24 marca o godzinie 8.30 zastęp straży z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Jędrzejowie wracający ze zdarzenia zgłosił przez radio, że w miejscowości Brzegi na drodze nr K-7 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym.

Po dojeździe na miejsce przeprowadzono rozpoznanie i zabezpieczono miejsce zdarzenia. Stwierdzono zderzenie samochodu osobowego Citroen C3, którym podróżowały 2 osoby, z samochodem ciężarowym Mercedes wraz z naczepą.

Samochody znajdowały się na drodze i blokowały dwa pasy ruchu, dlatego Policja wyznaczyła objazdy. Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym znajdowały się poza pojazdem i uskarżały się na bóle w klatce piersiowej. Kierowca samochodu ciężarowego znajdował się w kabinie, lecz uskarżał się na ból w klatce piersiowej. 

wypadek_brzegi_.jpg

Dalsze działania straży polegały na odłączeniu instalacji elektrycznej, ewakuacji osób poszkodowanych w bezpieczne miejsce i neutralizacji wycieku płynów eksploatacyjnych. Wszystkim osobom biorącym udział w zdarzeniu udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy poprzez stabilizację odcinka szyjnego oraz udzielenie wsparcia psychicznego.

Przybyłe na miejsce zdarzenia zespoły ratownictwa medycznego, po przebadaniu osób poszkodowanych zdecydowały o przewiezieniu ich do szpitala. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję pojazdy zostały usunięte na pobocze.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Źródło: http://www.straz.kielce.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-05-23, godz:

Festiwal im. Wojtka Belona 'Niechaj zabrzmi Bukowina'

Renata Przemyk oraz zespół Słodki Całus od Buby wystąpią podczas 18. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona 'Niechaj zabrzmi Bukowina', który odbędzie się w maju 2026 roku. Trwa przyjmowanie zgłoszeń wykonawców do części konkursowej wydarzenia.




Wróć do góry