swietokrzyskie.info


Środa, 08 lipca 2026, Do końca roku 176 dni Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety

Wiadomosci

BAL KARNAWAŁOWY NA WYSPIE

Dodane: Agnieszka Data: 2016-01-19 13:36:19 (czytane: 14368)  Wersja do druku

Wyspa Kreatywnej Zabawy i Nauki w Busku-Zdroju zaprasza dzieci w wieku 3-8 lat do udziału w Balu Karnawałowym, który odbędzie się 22 stycznia 2016r.

bal_karnawalowy001.jpg 

W niedawno powstałym przedszkolu  "Wyspa Kreatywnej Zabawy i Nauki" organizowane są różnego rodzaju imprezy okolicznościowe dla dzieci z Buska i okolic (wiek uczestników 3-10 lat).

Zainteresowanie jest duże i wszystkie spotkania cieszą się dużym uznaniem. W oryginalnej scenerii – palm, kokosów i radosnych zwierzaków - dzieciom zapewnia się moc atrakcji, od tańców i śpiewów po konkursy i zabawy. Nikt też nie wychodzi z pustymi rękami. W zależności od rodzaju spotkania, dzieci otrzymują bądź wygrywają upominki i słodycze. Od początku istnienia placówki, na Wyspie bawiło się już kilkaset dzieci przy różnych okazjach, np. Bal Przebierańców, Halloween, Andrzejki, Mikołajki.

Teraz czas na Wielki Bal Karnawałowy!


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-07-11, godz: 18:00

Zbigniew Furman z wystawą w Busku-Zdroju. Wyjątkowe portrety i warsztaty z legendą polskiego fotoreportażu

Busko-Zdrój przez dwa lipcowe dni stanie się miejscem spotkania miłośników fotografii z jednym z najbardziej cenionych polskich portrecistów. W Buskiej Galerii Sztuki Willa Polonia odbędzie się wernisaż wystawy Zbigniewa Furmana 'Męskie rozmowy - fotografowie', a dzień później autor poprowadzi praktyczne warsztaty fotograficzne.



Wróć do góry