swietokrzyskie.info

Piątek, 15 maja 2026, Do końca roku 230 dni Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Bajkowe Ferie 2016 z Centrum Bajki

Dodane: Agnieszka Data: 2016-01-20 09:44:21 (czytane: 17690)  Wersja do druku

Ferie tuż tuż - jak co roku Europejskie Centrum Bajki przygotowało dla Was moc atrakcji. Każdego dnia czeka Was mnóstwo niespodzianek - sprawdźcie sami.

ECB zaprasza od poniedziałku do piątku w dniach od 18 stycznia do 26 lutego:

od 10.00 do 12 - Bloki tematyczne opisane poniżej  - obowiązuje wcześniejsza rezerwacja i opłata 3zł
od 12.00 do 14.00 Film niespodzianka w kinie Szkatułka
od 14.00 do 16.00 Gry i zabawy animacyjne
 
W poniedziałki - Muzyczna pobudka na początek ferii - Kreatywne zajęcia muzyczno -ruchowe. Dzięki własnoręcznie przygotowanym instrumentom uczestnicy stworzą orkiestrę. A podczas karaoke przekonamy się że śpiewać każdy może.
 
Kolorowe wtorki – Poprzez warsztaty pragniemy pokazać nieograniczony, kolorowy świat twórczości, rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne.
 
Sportowa środa - to niebywała atrakcja nie tylko dla fanów sportu, to również dzień dla tych co uwielbiają gry na wszelkiego rodzaju Play Stations. Sprawdź się w sportowych rozrywkach.
 
W czwartek każdy może zostać aktorem –Stań się aktorem dzięki charakteryzacji i kostiumom. Podczas warsztatów poznasz różne rodzaje lalek teatralnych i techniki pracy z nimi. Warsztaty teatralne Teatru „Kurtyna” od 13:00 – 15:00.
 
Wybuchowe piątki - Poprzez nasze zajęcia pragniemy pokazać dzieciom, że nauka chemii i fizyki może być ciekawa, kolorowa i zabawna. Dzięki fascynującym doświadczeniom zainspirujemy dzieci do odkrywania świata pełnego chemicznych zagadek. Podczas wykonywania eksperymentów poznacie właściwości ciekłego azotu jednej z najniebezpieczniejszej substancji na kuli ziemskiej.
 
 
Zapraszamy, będzie Energicznie, Ciekawie, Bombowo!!!

Źródło: www.stolica-bajek.pl
 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

Rocky (2016-11-19 18:17:30)

Your thkiinng matches mine - great minds think alike!

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry