swietokrzyskie.info


Poniedziałek, 15 czerwca 2026, Do końca roku 199 dni Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Mapa 'Polska Dobrych Uczynków'

Dodane: Milena Data: 2015-06-17 16:43:15 (czytane: 16808)  Wersja do druku

W marcu zaprosiliśmy społeczności lokalne, szkoły, urzędy i media lokalne w całej Polsce do zabawy w produkcję "Dobra" w ramach akcji "Tydzień Dobrych Uczynków" Fabryki Aktywności Młodych.

Dzięki zaangażowaniu tysięcy ludzi akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem i spłynęło do nas ponad 30 tysięcy relacji z Dobrych Uczynków, a nasza Mapa "Polska Dobrych Uczynków” zapełniła się Serduchami zaangażowanych miejscowości.

Po raz pierwszy Mapę na wielkim banerze zaprezentowaliśmy w dniu 12.06 w Pabianicach, które ze względu na dużą liczbę zgłoszeń zostały Stolicą Polski Dobrych Uczynków. Do urzędów miast i gmin, które włączyły się w nasze działania przesłaliśmy Świadectwa nadania tytułu Metropolii Produkcji Dobra. Dzięki ludziom, którzy w dniach 23-29.03.2015 r. zrobili coś dobrego dla innych na naszej Mapie znalazło się 370 Metropolii Produkcji Dobra. Czy Twoja miejscowość jest wśród nich? Sprawdź!

mapa_polska_dobrych_uczynkow.jpg

"Tydzień Dobrych Uczynków" jest częścią Projektu "Polska Fabryką Dobra”. Jednym z głównych zadań tego przedsięwzięcia jest integracja gmin w całej Polsce, by przy niewielkim wkładzie każdej z nich stworzyć największą w naszym kraju kampanię promującą wolontariat wśród dzieci i młodzieży, która swym zasięgiem obejmie nawet najmniejsze szkoły w Polsce.
 
Mapę "Polska Dobrych Uczynków” w formacie PDF można pobrać na stronie internetowej: www.polskafabrykadobra.fam.org.pl



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (4)
     

!S!WCRTESTINPUT000000!E! (2015-06-28 14:54:10)

!S!WCRTESTTEXTAREA000002!E!

do poniżej (2015-06-18 16:24:47)

cała Polska zna granice powiatu buskiego.

xyz (2015-06-17 18:58:52)

Dobrze,że w pow. buskim jest jeszcze jedno miasto, to uratowało honor....

olo (2015-06-17 18:33:11)

Na mapie ,,dobrych uczynków,, Busko się prezentuje ........ Panie Burmistrzu zrób Pan coś dobrego. Trzeba ratować image miasta. Może podpowiemy co należałoby zrobic?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry