swietokrzyskie.info


Wtorek, 16 czerwca 2026, Do końca roku 198 dni Imieniny: Aliny, Anety, Benona

Wiadomosci

Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna - premiera TCF (foto)

Dodane: Milena Data: 2015-05-13 13:36:31 (czytane: 11547)  Wersja do druku

Sobotnia premiera "Hamleta we wsi Głucha Dolna" w reżyserii Wojciecha Jurewicza na długo zostanie w naszej pamięci wzbudzając uśmiech na twarzy. I taki właśnie ma być teatr. Ma bawić, wzruszać, nieść przesłanie, ma wzbudzać emocje.

Dziękujemy aktorom Teatru Ciut Frapującego za cudowne chwile i wyjątkową dawkę humoru, jaką serwujecie nam od lat.

tfc10.jpg

tfc11.jpg
/foto: Lilka/

W spektaklu występują: Norbert Pawlik, Marcin Błach, Jerzy Znojek, Magdalena Bałaga, Mateusz Kocerba, Wojciech Jurewicz, Krzysztof Brociek, Małgorzata Lotko, Agnieszka Smuga-Żeromińska, Sylwester Fiuk, Piotr Błach oraz Grażyna Pasternak.

A tych, którzy jeszcze nie widzieli zapraszamy na kolejne spektakle 23 i 24 maja o godz. 19:00.

/PSCK/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry