swietokrzyskie.info

Sobota, 20 czerwca 2026, Do końca roku 194 dni Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Świadków prosimy o pomoc

Dodane: Agnieszka Data: 2015-04-17 11:57:53 (czytane: 17896)  Wersja do druku

Komisariat Policji w Solcu-Zdroju poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 21 marca 2015 roku około godziny 22:30 w Solcu-Zdroju na ul. 1 - go Maja.

W wyniku tego zdarzenia, ucierpiał pieszy potrącony przez samochód osobowy. W związku z powyższym prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w celu ustalenia okoliczności wypadku.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia jego przebiegu, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie w tej sprawie. Można stawić się osobiście w Komisariacie Policji w Solcu – Zdroju przy ul. 1 – go Maja 10, lub dzwonić pod numer telefonu 41 378 92 58, 41 378 92 00.  Telefonować można także na nr 997.

Każda informacja będzie dla nas cenna.                    

Źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (3)
     

- (2015-04-20 15:32:05)

poprawcie ten nagłówek bo ośmieszamy się kolizja ma być dopiero jutro ?

(2015-04-17 13:08:31)

Nie rozumiem komentarza, dlaczego kolizja ma dopiero nastąpić?

- (2015-04-17 12:59:56)

Czyli kolizja ma dopiero nastąpić ?

Nasz patronat

Data: 2026-06-21, godz: 12:00

Piknik Charytatywny dla Antosia w Elżbicinie. Będzie mnóstwo atrakcji, pokazów i licytacji

Rezydencja Elżbicin stanie się 21 czerwca miejscem wyjątkowego wydarzenia. W godzinach od 12:00 do 18:00 odbędzie się tam Piknik Charytatywny dla Antosia - chłopca, który każdego dnia walczy o zdrowie i sprawność. Organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny, sportowy i rekreacyjny, a także liczne licytacje, z których dochód wesprze dalszą pomoc dla dziecka.




Wróć do góry