swietokrzyskie.info

Środa, 10 czerwca 2026, Do końca roku 204 dni Imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Wiadomosci

'Pacanowski Laur' edycja 2015

Dodane: Milena Data: 2015-10-20 09:25:08 (czytane: 16831)  Wersja do druku

Wzorem lat ubiegłych w dniu 11.11.2015 r. odbędzie się w Pacanowie uroczystość wręczenia statuetek "Pacanowski Laur” dla osób szczególnie wyróżniających się w działalności społecznej, pracy na niwie kultury, w oświacie, biznesie i działalności stowarzyszeniowej – słowem postaci nietuzinkowych, wpływających na rozwój naszej gminy.

Zapraszamy serdecznie Państwa do zgłaszania kandydatur osób i instytucji do ww. wyróżnień na załączonym formularzu. Zgłoszenia z kilku zdaniowym uzasadnieniem będą przyjmowane w sekretariacie Urzędu Gminy w nieprzekraczalnym terminie do 24 października 2015 r.

W przypadku stowarzyszeń, lokalnych grup działania, zakładów pracy i instytucji zgłoszenie powinno być potwierdzone przez kierownictwo ww. podmiotów.  Natomiast indywidualne zgłoszenia (np. przez grupę mieszkańców, sąsiadów z bloku, ulicy itd.) wymagają przynajmniej 15 podpisów rekomendujących.

Przewidywane są następujące kategorie wyróżnienia:

1. Aktywność w działalności pozarządowej lub charytatywnej
2. Talent roku
3. Sukces zawodowy

Formularz zgłoszeniowy do pobrania


Źródło: pacanow.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry