swietokrzyskie.info


Niedziela, 21 czerwca 2026, Do końca roku 193 dni Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Wiadomosci

Wystawa zdjęć Macieja Mikuły w Chrobrzu

Dodane: Milena Data: 2014-09-11 16:47:23 (czytane: 10539)  Wersja do druku

Do końca września b.r. w Pałacu Wielopolskich w Chrobrzu, można podziwiać wspaniałą wystawę zdjęć Macieja Mikuły. Podziwiać na nich można skrzydlate cuda natury, czyli ptaki z Doliny Nidy.

Seria zdjęć jest efektem pleneru, którego bazą był Chroberz, a w którym wzięło udział grono artystów fotografików z całej Polski.

chroberz_wystawa.jpg

chroberz_wystawa1.jpg

W otwarciu wystawy wzięli udział m.in. Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas oraz w imieniu Wójta Gminy Złota – Sekretarz Gminy Złota Ireneusz Gołuszka.

chroberz_wystawa2.jpg

chroberz_wystawa3.jpg

Maciej Mikuła rocznik 1944, emerytowany nauczyciel historii gliwickiego liceum i wykładowca wyższych uczelni. Fotografią zajmuje się od ponad pięćdziesięciu lat, tematyka zdjęć jest bardzo zróżnicowana, m.in. zamki Polski i świata a przede wszystkim fotografowanie ptaków.

Autor: pb, dg. Zdjęcia: pb, lilka.

Źródło: gminazlota.tbu.pl


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2026-06-21, godz: 12:00

Piknik Charytatywny dla Antosia w Elżbicinie. Będzie mnóstwo atrakcji, pokazów i licytacji

Rezydencja Elżbicin stanie się 21 czerwca miejscem wyjątkowego wydarzenia. W godzinach od 12:00 do 18:00 odbędzie się tam Piknik Charytatywny dla Antosia - chłopca, który każdego dnia walczy o zdrowie i sprawność. Organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny, sportowy i rekreacyjny, a także liczne licytacje, z których dochód wesprze dalszą pomoc dla dziecka.



Wróć do góry