swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Tragiczny wypadek na budowie. Nie żyje 21 latek

Dodane: admin Data: 2014-07-28 19:53:52 (czytane: 19430)  Wersja do druku

W poniedziałek rano doszło do tragicznego wypadku na budowie jednego z sanatoriów w Busku-Zdroju. Podczas prac budowlanych 21-letni mężczyzna spadł z dachu budynku, z wysokości około 12 metrów.

Mężczyzna został odwieziony do szpitala. Niestety na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

/red/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (23)
     

aa (2014-08-02 20:49:47)

Wezcie już zamknijcie te mordy, zyjecie płotami tylko!

Ana (2014-08-01 17:02:47)

To jest firma domar szef jest nie wypłacalny a ten chłopak pracował rok czasu nie radzę nikomu iść tam do pracy wiem bo ktoś z rodziny u niego pracował

Ana (2014-08-01 17:02:13)

To jest firma domar szef jest nie wypłacalny a ten chłopak pracował rok czasu nie radzę nikomu iść tam do pracy wiem bo ktoś z rodziny u niego pracował

an (2014-07-31 21:15:07)

Bardzo znana firma, i bardzo dobra firma,

mom (2014-07-30 21:19:39)

Co to za firma - podajcie nazwę żeby jej unikać

anonim (2014-07-30 18:25:39)

Akurat pracy to ja szukać nie muszę, bo ją mam! A Ty pisząc takie komentarze zapewne jesteś konkurencyjną firmą! Kierownik budowy jest od do pilnowania takich spraw, nie nam to oceniać. Śmiać mi się chce z tych waszych domysłów itd. Mało wiecie a piszecie bzdury. Praca na czarno!!!! Czy wy widzicie tylko czarne scenariusze???? Akurat ja bardzo podziwiać firmę którą to spotkało, bo jako nieliczna w regionie pracuje jak prawdziwi profesjonaliści, super załoga, sprzęt, nic na czarno!!!! Ubrani odpowiednio! A wy nie oceniajcie bo go w.,, wiecie, skoro ledwo co zaczęli pracę i stał się wypadek to już wina właściciela??? To były wczesne godziny ranne gdy się to stało!! Ledwo pracę zaczynali, weszli na budowę i stał się wypadek, nikt nie wie jak było do końca policja wyjaśni a Wy lepiej milczcie!

. (2014-07-30 16:56:58)

Czy ten wypadek miał miejsce na sanatorium Krystyna czy przy Bristolu?

karolina (2014-07-30 11:53:28)

a wie ktoś w końcu jak nazywał się ten chłopak i jak nazywała się firma prowadząca tą budowę ?

mamba (2014-07-30 08:50:54)

Busko wystarczy nazwa miasta nic wiecej prace na czarno uklady z wyzszymi polkami przekrety tacy sa pracodawcy no moze zdazy sie wyjatek 1:100 ze tak nie jest ale budowlanka to jest porazka w tym regionie maja ludzi za nic najlepiej jakby za grosze pracowac i aby szybko bo nastepna budowa czeka nie wazne przepisy kto ma na to czas.Moglaby sie Panstwowa Inspekcja Pracy zajac i wpadac na kontrole niezapowiedziane wtedy wyszlyby wszystkie nieprawidlosci lacznie z przepisami BHP ktore na tej budowie akurat nie byly stosowane ale coz uklad jest od gory a człowiek zycie stracil.Kondolencje dla rodzicow.A pracodawca niech ma wyrzuty sumienia i dalej pedzi za kasa.Miłego dnia

dd (2014-07-30 07:18:09)

Ten anonim to jest do koryta przyspawany w urzędzie a jego praca to kawa herbata gazeta a jak coś to przecież niemam czasu spoko spoko już wybory pogadamy anonimie wtedy jak z łopatą będziesz zapierdzielał w rowzch

Do anonima (2014-07-29 23:40:10)

Puknij Ty się w łep jak go oczywiście masz , nie wiem czy i gdzie pracujesz i jakiego masz szefa ale to szef firmy odpowiada za takie przypadki jak ten - w kodeksie karnym nazywa się niedopełnienie obowiązków to nie wypadek tylko głupota szefa do niego doprowadziła , Gdyby gonił do zakładania kasków zapinania lin zabezpieczających , jak je oczywiście kupił i posiadał każdy z pracowników robiłby to odruchowo a tak tragedia .. dla rodziny chłopak miał życie przed sobą plany marzenia ... a jego rodzice .... masz kogoś bliskiego , zdaje się że nie . a dla szefa kłopoty .
Faktycznie na drodze polnej można życie stracić ale ten wypadek był w pracy . Chyba jesteś nierób , że nie wiesz , że za takie sytuacje w pracy odpowiada szef firmy choćby go tam wcale nie było. Gdzie kaski , gdzie liny zabezpieczające ? takie firmy jak budująca to sanatorium mogą utrzymać się robotami wyłącznie na prowincji . Jak masz czas przejeżdżając przez większe miasta jak oczywiście bywasz w takich zobacz jak wygląda plac budowy i pracujący tam robotnicy . Ta firma budowała budynek w środku miasta , patrząc na pracowników , jej sprzęt i organizacje pracy to profesjonalny był tylko samochód w którym właściciel firmy przesiadywał w mroźne dni , kiedy jego pracownicy uwijali się na budowie , reszta wyposażenia ... litości .Klienci tej firmy zapewne fakt ten potwierdza . Komentarze to wyrażanie swojej opinii też krytycznej a uważasz, że właścicielowi firmy należą się pochwały ? niby za co . A Ty za kare te komentarze musisz czytać .... masz racje poczytaj może co mądrzejszego zacznij od kodeksu pracy przyda Ci się jak robotę znajdziesz ..

anonim (2014-07-29 22:46:05)

Jaki pośpiech? Jaka kasa? Akurat ta firma solidnie pracuje , w dodatku to było z samego rana, więc jaki pośpiech? Skoro gość ledwo pracę zaczął. Co do tego ma właściciel? Na prostej drodze można się potknąć, a że gość był na dachu to spadł. Przrstancie obwiniac od tego są inni, oceniacie bo tylko krytyka najlepiej wychodzi Wam. Nie chce się czytać tych bredni! Mądrości jak zawsze

bezimienny (2014-07-29 17:57:47)

Tak sie pracuje w Polsce,pośpiech,bez szkoleń nie mowiąc o zabezpieczeniu i odzieży ochronnej,praca 16 h na dobe w mrozie lub ukropie.KASA,KASA DLA WŁASCICIELA SIĘ LICZY!

bobol (2014-07-29 16:46:54)

Gosc podobno byl z okolic Sokoliny, oczywiscie zatrudniony na czarno

Sylwia (2014-07-29 16:05:10)

Jak zawsze w głowie Wam pieniądze! Chłopak życie stracił i myślisz że kasa zastąpi go rodzinie! ??? Brak słów, w dodatku czemu piszecie o pracodawcy?? Przecież wypadki się zdarzają na budowach bardzo często. Umiecie tylko szukać winnych. Zamiast zachować pokorę!

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry