swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 22 czerwca 2026, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Podziękowanie dla sportowców (fotoreportaż)

Dodane: Agnieszka Data: 2014-06-27 13:42:57 (czytane: 26499)  Wersja do druku

Podczas sesji Rady Powiatu Buskiego, która odbyła się 26 czerwca br. grupa wyróżniających się swoimi osiągnięciami sportowymi zawodniczek i zawodników oraz prowadzący ich trenerzy odebrali nagrody starosty buskiego.

Za osiągnięcia w karate w skali kraju i na arenie międzynarodowej na wniosek dyrektora hali PMOS w Busku-Zdroju wyróżnieni zostali zawodnik Przemysław Kołton i jego trener Marek Prasek, w lekkiej atletyce w za wyniki na zawodach międzynarodowych i krajowych Anna Żółtak, w karate kyokushin na arenach krajowej, wojewódzkiej – zawodnicy Adrian Borzęcki, Michał Łukaszewicz i ich trener Robert Hornik, zawodnicy zespołu piłki ręcznej za osiągnięcia w rywalizacji międzynarodowej, krajowej – Michał Chabowski, Alan Wiek, Jakub Wiciel, Bartosz Brudek, Jakub Grabowski, Dominik Kosałka, Kacper Kaczmarczyk, Piotr Łukasik, Daniel Paździor, Paweł Misiewicz, Piotr Misiewicz, Michał Pietrzyk, Filip Zaręba, Michał Mizdra.

sport006.jpg 

sport033.jpg 

Na wniosek radnego Rady Powiatu Andrzeja Skubery wyróżnieni zostali – Kinga Kowalska, Damian Sator oraz trener Zdzisław Perepiczko za znaczące sukcesy w skali kraju w lekkiej atletyce.

Nie wszyscy wymienieni mogli przybyć na tą uroczystość ale miłymi gośćmi Rady Powiatu byli ich rodzice, rodzeństwo, którzy odebrali nagrody w ich imieniu.

Gratulujemy nagrodzonym sportowej pasji, zaangażowania i sukcesów, które są wyróżnikiem także powiatu buskiego.

/Robert Gwóźdź/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

bskk (2014-06-28 22:07:02)

brawo siekiera :)

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry